Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
370 postów 12605 komentarzy

KOSSOBOR

KOSSOBOR - Niby z porządnej rodziny, a do komedyantów przystała. Ci artyści...

Imigranci - relacja Polaka z granicy włosko-austriackiej.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby.

 

Za: //www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fna-granicy-z-austria-imigranci-napadli-autobus-z-polakami-w-sieci-znalazla-sie-relacja-jednego-z-nich#

  

 Poniżej publikujemy resztę facebookowego wpisu Kamila Bulonisa:

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę... Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie... Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni... Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, I wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem... Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim jedzeniem i wodą a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.
Kresy.pl

KOMENTARZE

 • @ W uzupełnieniu
  - dworzec w Budapeszcie:

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aLeNolpY9_A
 • @
  //Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni...//


  https://www.vdare.com/wp-content/uploads/2015/09/graph-75-men.jpg

  Teraz wystarczy prosty rachunek.
  Po uzyskaniu azylu będą mogli sprowadzić legalnie całą rodzinę.
  Homoseksualiści lub "homoseksualiści" będą mogli legalnie sprowadzić następnych... . Traktat tfu Unijny był pisany pod nich. Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości. Ci którzy głosowali za UE powinni się wstydzić.
 • Jeszcze jeden głos z sieci:
  http://www.wykop.pl/ramka/2734429/list-do-aktywistki-proimigracyjnej-mocny-glos-w-dyskusji/
 • PS.
  Tak się jeszcze zastanawiałam i zastanawiam:
  - W tych łódkach pokazywanych na Morzu Śródziemnym - tłumaczyli nam, że to uchodźcy z Libii. Tylko czemu na łódkach byli Murzyni? Murzynów w Libii ne ma zbyt wielu. Libijczycy są indoeuropejczykami. Nie wyglądają jak Murzyni;
  - KTO FINANSUJE TĘ "MIGRACJĘ"? Przecież to są tysiące ludzi. Każdy z nich zapłacił ponoć ok. 2 tys. euro za przewiezienie łódką przez morze. Za tę kasę mogliby se kupić broń i z tą bronią, w tej masie, w jakiej ich widać moliby stawić opór tym, którzy im rozpieprzyli kraj. Dość skuteczny opór. Mniejsza z tym. Są to zatem tysiące ludzi, za tysiące od łebka przerzucone do nas - razem wziąwszy to POTĘŻNA kasa. Kto ją daje?
 • @bez kropki 07:44:29
  //KTO FINANSUJE TĘ "MIGRACJĘ"? //

  Przede wszystkim żydzi z podatków Amerykanów i krajów UE (org tzw non-profit), Mądra Japonia która opiera się imigrantom ale w zamian płaci wysoki haracz (przyjęła w 2013 chyba 17 imigrantów!), kraje islamu Arabia Saudyjska, Bahrajn, Katar, Kuwejt, Oman, które mają miliony tzw pracujących expatów ale ani jednego azylanta.
 • żeby nie było wątpliwoiści...
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-drodze-do-wloch-muzulmanie-wrzucili-do-morza-12-chrzescijan/4h1jtc
 • moralność islamistów
  ...i w zasadzie linia programowa w Europie

  http://chnnews.pl/index.php/pl/reszta-swiata/item/2644-islamista-mieszkajacy-w-szwecji-zadzwonil-do-chrzescijanskiej-telewizji-zobacz-co-sie-stalo.html
 • @@@
  http://www.polishexpress.co.uk/pozbadzcie-sie-bialych-dzieci-muzulmanscy-rodzice-w-natarciu/
 • @bez kropki 07:44:29
  ten żydowski babsztyl chlapnął, że ten run na Europę, to sprawa żydowska

  https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ
 • @@
  ...skoro chcieli wyrzucić do morza swoje dzieci, to nic nie stoi na przeszkodzie, zeby wysyłali ich z ładunkami wybuchowymi do tuneli metra, wielkich skupisk ludzi itp...to religia diabelska...

  http://pikio.pl/uchodzcy-wpuszczeni-do-wloch-po-tym-gdy-zagrozili-ze-potopia-swoje-dzieci/
 • @trybeus 08:43:37
  To i inne także na ndie.pl

  PS. Z moich osobistych doświadczeń wynika, że sa kultury, które mają "wbudowany komponent współpracy z obcymi" i są takie, które jej nie mają. Z założenia, u samych podstaw mają aksjomat bycia nieprzystawalnym do innych/obcych/niewiernych. I nawet kota można zmusić do lizania musztardy (Stalin), ale kultur z tej drugiej grupy NIE da się "wmontować" w tkankę Europy. Poprostu sie nie da. Fizycznie. Mentalnie. Skończy się to gangreną.
 • @trybeus 08:41:05
  PS. Do tego nie potrzeba oglądać telelwizji. Wystarczy poczytać koran i surę, co zresztą usilnie polecam. (Tylko ich aby nie kupujcie!;) Można se je znaleźć za friko w wyszukiwarkach internetowych.) Mądremu dość.
 • @
  Przepraszam PT Komentujących - nie mam teraz czasu na odpowiedzi. Polecam komentarze pod wczorajszą notką Coryllusa na salon24 - tam jest sporo informacji, znalezionych przez komentatorów. Tekst, który zamieściłam - zaczął ginąc z sieci.

  Czy owce mają słuchać pasterza, gdy ten namawia je do samobójstwa??? Ja mam oczywistą tu odpowiedź /to co do przyjmowania imigrantów muzułmańskich do parafii i do klasztorów /!!!/.
  Swąd...
 • Wezwanie do miłosierdzia
  .
  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#MIKO

  Czy może być coś bardziej szlachetnego ?
 • @Laznik 12:32:07
  cyt:
  //
  Komentarze do "GW"na

  "GW"no jest znakomitym przykładem gadzinówki okupanta zaśmiecającej głowy ludziom swoimi śmieciowymi doniesieniami. Od pewnego czasu wymaga "GW"no od komentatorów swego forum, aby zarejestrowali się policyjnie w "GW"nie a nawet opłacili to. Ten blog stanowi platformę do publikacji komentarzy do tekstów "GW"na bez konieczności rejestracji.//

  Świetny pomysł, więcej takich :-)
 • @KOSSOBOR 11:09:24
  Po pierwsze nie wiem czy aby znowu nie wycięto czegoś z kontekstu (a sama nie mam czasu sprawdzać). A po drugie zauważono już, że Ojciec Święty cierpi na przypadłość bergolizmu;). Coś w rodzaju duchowego ADHD. Dopóki owieczki wiedzą jak to traktować, tak długo wszystko jest OK:).
  Jak dla mnie to dość logiczne - przyjmujemy do parafii/kalsztorów tych, którzy się na to zgodzą/będzie im pasować, czyli chrześcijan. Sama zresztą coś takiego postulowałam jakiś czas temu (możliwe, że raczej w kontekście Polaków z Donbasu). :)
  Niestety "uchodźcy" islamscy (a raczej ich oczekiwania i cele) to coś, co można przyrównać do nowotworu - zeżre głupio gościnnego gospodarza i w efekcie samo zdechnie;). Nie sądzę, aby Papież ten rodaj autodestrukcji chciał zafundować Kościołowi. Zresztą niech się tłumaczy On sam, ja Mu za adwokata robić nie będę;). Zrobię po prostu swoje (jakby co) - hihi.
 • @trybeus 08:41:05
  Świetne! Jeżeli to była prawdziwa, a nie zainscenizowana rozmowa, to prowadzący zasługuje na miano Mistrza Świata w Kaznodziejstwie.
 • @trybeus 08:46:52
  Dzięki za linki, Trybie.
 • @bez kropki 15:05:55
  Jest to sytuacja, w której jest najważniejszy inny kontekst. Ten konkretny, który się wydarza. I na który może być tylko jedna odpowiedź, jeżeli chcemy zachować naszą cywilizację. Amen.
 • @KOSSOBOR 23:27:50
  Nie mam pewności, czy łapię, ale zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, i tak jestem dobrej myśli. Napisane jest otóż, że "bramy piekelne go nie przemogą" (więc taki bergolizm to betka). My na naszym podwórku mamy "póki my żyjemy" i najważniejsze "nie zginęła". Biorąc powyższe pod uwagę i dodając do tego nastawienie zwykłych ludzi, stwierdzam, że jest dla nas szansa. I może zdarzy się cud polegający na tym, że nie zmarnujemy tej szansy???
  Ja pamiętam takie jedno kazanie ks. bp-a Tokarczuka. I po tym kazaniu nie boję się dyabła tak za bardzo;). Tj. wiem, że nie moje to rachunki. Kto Inny je (te rachunki z dyabłem) załatwił i mnie zostało już tylko robić swoje:), tj. to, co Pan każe.
  Polska, cywilizacja łacińska, chrześcijaństwo, katolicyzm rzeczywiście są w okrążeniu. Ale mamy Boże Miłosierdzie, więc w ostatecznym rozrachunku, to nam "une" mogą skoczyć. Modlić się i robić swoje. Recepta aktualna od lat.
 • @bez kropki 07:20:30
  ...że się wetnę...nie uważasz, że być może tak jest, ze Bergolio nie jest prawnym papieżem...to tak jakby małżonek zrezygnował z funkcji małżonka :)))..przed Bogiem do końca życia małżonków jest mężem swojej żony...podobnie jest z papiestwem (tak myślę)...nie ma emerytury od papiestwa...uważam, ze Benedykt 16 jest dalej papieżem, a Bergolio jest podstawiony przez masonerię w celu dopieszczenia NWO...pozdr

  ...czy papa Bergolio powie muzułmanom, żeby nie rozmnażali się jak króliki ?:)))...katolikom to powiedział ...
 • @trybeus 09:10:02
  Z tymi królikami to tyż troszku inaczej było. Ale mniejsza o króliki. Pytasz co uważam. A uważam tak:
  - mowa jest czasem o urzędzie następcy Piotra;
  - "święcenia" papieskie to w przeciwieństwie do małżeństwa czy kapłaństwa, nie jest skarament;
  - Jest to urząd a z urzędu/funkcji można abdykować, złożyć dymisję, urząd można złożyć itp.
  - gdyby powyższe miało być sprzeczne z zasadami, to by Benedykt tego nie robił;
  - Benedykt był takim formalistą, że ja mu w w/w temacie ufam; Zatem co zrobił, to jest formalnie poprawne, a ja ze swej strony kimże jestem by podważać Papieża, choćby i porzedniego;)
  ALE. Ale powysze to tylko moje prytwane "uważanie". Żeby być katolikiem, to (w dużym uproszczeniu) trzeba wierzyć w Ewangelię i dogmaty. Poza obrębem tego, jest dowolność "uważań". Aby w tych "uważaniach" nie wpaść w schizmę mamy do pomocy Katechizm. Dawno go nie czytałam, a jeszcze dawniej o papiestwie. Nie wiem, czy jest tam bezwzględne twierdzenie o dożytownim sprawowaniu funkcji Papieża. Jeśli takowego nie ma, to nie ma i problemu z Benedyktem i Franciszkiem:).
  Nie lękaj się:). Sam Pan tak nakazywał:). To dyabeł chce nas wpędzić w lęki i rozterki:).
 • @bez kropki 09:34:47
  "W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... "

  Jako rządzący, po takich incydentach nie miałbym najmniejszych skrupułów, by na nich posłać armię.

  Oczywiście naboje miękkie. Potem karcer. Potem eksmisja.
 • @maharaja 09:43:20
  Bo to jest oczywise - kto narusza ustalony porządek społeczny, ten dostaje po grzbiecie. Od tego mamy całe nasze prawo. Co więcej, dla tegoż prawa nie ma znaczenia kolor rozrabiacza. No, ale nasze prawo jest coraz mniej "rzymskie". Jeden teoretyk prawa już w latach 90tych stwierdził "prawo rzymskie zamordowano". No i po tym morderstwie my się mordujemy z sytuacjami typu "nie spacyfikowano tłumu rozrabiaczy, bo byli brunetami".
  Gdyby ten autokar zaatakowali np. kibice (biali) np. FC Pcim Dolny, to skutkiem ataku były policyjny łomot (słusznie) i obowiązkowe senase nienawiści w mendiach (niesłusznie). Że jednak autokar zaatakowali bruneci, to właśnie dlatego, właśnie z powodu ich koloru skóry, nie było policyjnej akcji (niesłusznie) i są... seanse nienawiści na ludzi, którzy wskazują całą tą perwersję jako przykład... rasizmu Tak. Trzeba to powiedzieć. Miękkość władz w postępowaniu z brunetami to wyraz segregacji ludzi z powodów "rasowych".
  Długo by tak można, ale nie o to chodzi.
  Znacznie lepiej ode mnie pisze o tym Pink Panther, o tu:
  http://bobry7.salon24.pl/667788,jada-goscie-jada-dysfunkcyjni-polacy-i-co-pamieta-karol-modzelewski
  Marcin Brixen też o tym napisał.
  Polecam:)
 • @bez kropki 09:34:47
  ...a nie przyszło Ci do głowy, że Benedykt mógł dostać propozycję "nie do odrzucenia"...schizma jest już za rogiem, to będzie też test dla nas i papieża...najbliższa jesień pokaże, czy papież FRANCISZEK POSTAWI SIĘ HOMOSIOM, CZY ULEGNIE...przeciwko sobie jeśli chodzi o komunię rozwiedzionych i homosiów w KK ma bodajże dwie trzecie biskupów, więc jest się o co lękać...drogowskazem jest Ewangelia i to co Chrystus w niej przekazał...tylko to nam zostanie...
 • @bez kropki 07:20:30
  No więc ja tam się kieruję wskazaniami ojca Bocheńskiego, w końcu - psa Pana Naszego, ergo: dominikanina. Napisał tak: miłosierdzie chrześcijańskie - miłosierdziem, ale jakieś żelazo w domu trzeba mieć. To: JAKIEŚ ŻELAZO ma w obecnej sytuacji istotną wagę. https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Maria_Boche%C5%84ski
 • @trybeus 09:10:02
  Są dwie profetyczne książki Raspaila, "Pierścień rybaka" i "Obóz świętych". /Słuchy o sedevacansach chodzą przecież./
 • @maharaja 09:43:20
  NO WŁAŚNIE!!!
 • @bez kropki 10:03:41
  To tylko świadczy, że wobec naszych waaadz musimy być uzbrojeni i agresywni - tylko tego boją się te gnojki.

  Rozmawiałam wczoraj z młodymi ludźmi - są na maxa wqurzeni implantacją w Polsce "kozojebców" /to cytat z młodych/. Boją się o swoje dziewczyny i żony. Twierdzą, że ludożerka miejscowa zrobi na mieście rozpierduchę - bo nasz pą prezidą, zwany Budyniem lubo to Parówą, już muslimanom obiecał mieszkania komunalne.
 • @KOSSOBOR 11:13:24
  ...widzi się na forach wqrwienie maksymalne...może to ruszy lemingi :)))

  ...chyba się odrodzą ruchy skinów :))...kiedy miałem około dwudziestki, to skiny były "panami świata"..potem cosik ucichło... dziś skin potrzebny na gwałt :)

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Skinhead#Skinheadzi_w_Polsce

  http://madouttamehead.com/wp-content/uploads/2014/12/irish-skinheads.jpg

  ci akurat z Irlandii, ale nasi wyglądali podobnie
 • @trybeus 11:36:09
  oryginalna nazwa "skinhead" oczywista :))
 • @trybeus 10:43:28
  Poczytaj co napisałeś. Zwł. to o "propozycji nie do odrzucenia" hipotetycznie danej Benedyktowi. Poczytaj głośno, posłuchaj i pomyśl. Tak źle oceniasz Papieża?;) Nawet niechby Szkopa;))? I tu jest tak:
  1. Albo faktycznie było coś na niego (ergo nie był godnym Papieżem) i co by to mogło być?!
  Albo
  2. Niczego takiego nie było i teraz obserwujemy to co od stuleci, czyli próby rozbicia Kościoła od wewnątrz. Wzniecenia wątów i lęku.
  Trzecią możliwość trudno znaleźć. Komunia "rozwiedzionych i homosiów" to już całkiem odrębne tamty, więc ich dalej nie ciągnę.

  A że ostatecznym drogowskazem jest Chrystus i Ewangelia, to przecież normalne?:) Przecież papież, jaki by nie był wielki i świątobliwy jest TYLKO namiestnikiem, czyż nie:)? Czy JP2 nie mówił wiele razy o potrzebie pójścia za Chrystusem? Czy inni święci tego nie mówili? ("O naśladowaniu Chrystusa", inne). Nie lękaj się więc zajęcia pozycji "drogowskazem jest Ewangelia i to co Chrystus w niej przekazał":).
  Papieżowi winniśmy posłuszeństwo (formalnie) i szacunek (z dobrego wychowania). Ale on jest "tylko" sternikiem "nawy piotrowej":). Więc nie ma bólu, jeśli tam nawet trochę sternika woda zaleje;)) Itd itp. Ale to też wątki wybiegające poza omawiany tu temat, więc o tym kończę.
 • @trybeus 11:36:09
  :)
  To początek rozwalania Europy - NAS. Więc jestem za skinami. Innych rycerzy bowiem nie mamy. Mamy budynie i parówy.
 • @bez kropki 12:29:48
  Mamy JASNE DROGOWSKAZY, Kropko. Ale musimy je podeprzeć "jakimś żelazem". Bo to wojna.
 • @KOSSOBOR 11:03:54
  Mnie w ogóle trochu uwiera parę niedopowiedzeń w całej tej szopce z uchodźcami. No bo tak:
  - W Ewangelii jest mowa o stanowisku Chrystusa nt. samoobrony;
  - Sam KK wypracował pojęcie "wojny sprawiedliwej" (dla porzteby roboczego rozpracowaia różnych życiowych sytuacji);
  - Mamy też pojęcie obrony wiary. Bardzo stare pojęcie. Dziś mówimy o obronie światopoglądu (takie nowe pojęcie dla niewierzących).
  - itd, itp.
  I to wszystko to są OCZYWISTOŚCI. Są one jednakowoż zamilczane. Nie wiem czemu i mało mnie to obchodzi. Ja tylko stwierdzam, że są one zamilczane. I że w tym zamilczaniu tkwi jeden z podstawowych błędów w całej tej hucpie z "uchodźcami".

  Z letka mnie irytuje, gdy muszę tłumaczyć różnicę między chrześcijańskim miłosierdziem (okazywanym słabemu, bezbronnemu, zagrożonemu itp) a równie chrześcijańską zasadą "miłości własnej" ("a bliźniego swego JAK SIEBIE SAMEGO"). Jak mi w nocy zapuka żebrak i poprosi o coś ciepłego do picia (zdarzyło się), bo mu zimno, to mu ją dam. Jeśli tej samej prośbie będzie towarzyszyć groźba rozpierduchy w moim domu, to ją, tę prośbę odeprę. BO MAM PRAWO TEGO DOMU BRONIĆ. MAM PRAWO BRONIĆ SIEBIE. Swojej integralności fizycznej i psychicznej. Bo ja TEŻ jestem dzieckiem bożym. I jako taka, w sytuacji ekstremalnej TEŻ mam prawo do ochrony.
  Dobra dość wywalania otwartych wierzei.

  Sytaucja jest prosta. Czego potrzebują uchodźcy? Normalności. Jak to zrobić? A ekonomicznie. Optymalnie. Racjonalnie. Czyli ukrócić histeryczne wędrówki ludów, przywrócić stosowanie przepisów porządkowych (patrz zanieczyszczanie autobusów), przywrócić proporcje. Wywalanie kasy najpierw na wędrówkę ludów przez pół kontynentu a potem na fantazje w typie asymilacji i inne fantasmagorie (patrz: ten Libijczyk, któremu nie podobało się mieszkanie i podjął strajk, bo "jako inżynierowi należał mu się dom"). "Uchodźcom" i uchodźcom pomagać możliwie najbliżej miejsca ich zamieszkania. Jak to zrobić? Aaaaa, to już odrębny temat. Sorry. Kasa to kasa. Trza ją wydawać RACJONALNIE. Dlatego właśnie ogromnie mnie zastanawia postępowanie Makreli, która się jakosik wyzbyła swego pieniężnego racjonaizmu (tj. udaje taką).
  Mniejsza o wątki uboczne. Podsumowanie jest takie: pomagać trzeba. Rozumnie. Czyli przy uwzględnieniu słusznych interesów wszystkich stron. Cóż to bowiem za pokraczny zabobon, jaki usiłuje nam się wcisnąć, tj. że mamy być dojnymi krowami, do tego w burkach!
 • @trybeus 11:36:09
  Lemingów nic nie ruszy. Nawet gwałt na córce wyprą z umysłu. Nawet na nieletniej. Sry bro. Oni tak mają.
 • @KOSSOBOR 12:37:44
  Mnie to mówisz... Osobie, która od lat wyje do Księżyca o "Szajce", ale też o nauczaniu samoobrony, o zmianie myślenia o samoobronie (zwł. u kobiet - weg z tą kulturowo wdrukowaną bezradnością), o potrzebie nauczania historii (historii a nie historyjek preparowanych wedle zapotrzebowania aktualnej waaadzy) itp.
  Tak. Wiem. W tej chwili zachodzi tu (w obie strony) przekonywanie przekonanych. Dyskusja publicystyczna. Obliczona na to, że może ktoś przeczyta, że w efekcie RUSZY MÓZGIEM i coś zrobi. Cokolwiek. Niechby małego, ale żeby był jakiś początek. Każdy na swoim poletku.
  Człowieku, czy Twoja kobieta ma wyrobiony odruch "lania w pysk", czy raczej w sytuacji zagrożenia zamiera bezradna? Czy ty sam umiesz użyć otaczających Cię przedmiotów jako broni (mówię o samoobronie, nie o licznu, to chyba oczywiste)? Potrafisz przebiec 100 m bez zadyszki (mówię do młodych i względnie zdrowych). Umiesz się poruszać w mieście i poza nim? Dasz sobie radę bez paliwa, prądu a za to w otoczeniu wrażych hord? Potrafisz funkcjonować bez internetu? itp itd. Pomyśl. I zrób coś z tym.
 • @KOSSOBOR 12:37:44
  No i właśnie to "jakieś żelazo" chodzi za mną od lat. Jako formalistce i legalistce (zboczenie takie) trudno mi się myśli o sytuacji, w której nie broni mnie państwo i prawo. Ale to już odrębny temat i wyłącznie mój problem. O. Bocheński był z tych ludzi i tej epoki, któzy znali znaczenie "żelaza". Wiedział co mówi. To był przecież praktyk...
 • @bez kropki 12:56:13
  O to tu właśnie chodzi. A nie o dyskusje w kwestii sedewakantyzmu. Najpierw jakieś żelazo i zdecydowana postawa obrony naszej cywilizacji /wraz z pieniędzmi podatników!!!/, obrona kapłanów, a potem te inne rozważania o bergolizmie. Po prostu - tak się stało.
 • @bez kropki 13:09:05
  A my MUSIMY STAĆ SIĘ PRAKTYKAMI. Jeszcze raz: po prostu tak się stało. Bergolizm, legalizm - o tem potem.
 • @chrisdigger 15:44:32
  To jest własnie relacja leminga, który to wszystko przeżył na własne oczy i w gibanym przez brunetów autokarze. Więc - istotna dla lemingów, ale nie dla Maxa i innych, no jasne. A że Maxowi portal kresy.pl się nie podoba? A co nas to rusza? Czy Max tak będzie bąbelki wypuszczał, czy też ma już żelazo i zachowa się jak facet?

  Ja też nie wiem o tym Chopinie, sorry. Byś może - nie nadążam za inteligencją Maxa.
 • @ All
  http://tomek.laskus.salon24.pl/667950,multikulti-po-szwedzku

  Polecam. Z komentarzami.
 • @KOSSOBOR 21:31:28
  Smutne jest, że to baby muszą facetom pokazywać przykładny np. takie:
  http://facet.interia.pl/obyczaje/styl-zycia/news-ganxi-dong-wioska-walecznych-rolnikow,nId,1877804
  Echhh...
 • Z ostatniej chwili
  http://newsbendy.tk/swiat/egzekucja-12-latek-obcial-glowe-2.html
  Nie wiem czy to prawda, kto może niech zweryfikuje i poda wynik tej weryfikacji.
  Gdzieś mnie też zaleciało, że ten pan, co niedawo zaciukał siekeirką 10latkę, też był brunetem. I się zestresował, bo mu zasiłek zabrali, czy cuś, o czym media nie powiedziały. Też nie wiem czy to prawda i trzeba to sprawdzić.
  Tak tylko podaję z kronikarskiego obowiązku.
  I w ogóle się dziwię, że Polacy, naród od stuleci potykający się z islamem, nie pamięta co i jak. Ale co tam, to moje prywatne zdziwienie.
  W obecnej sytuacji polecam lekturę koranu wraz z przypiskami a potem, dla równowagi - trening:). Oraz zapoznanie się z założeniami Szajki Wielbicieli Szynki, Schabu i Słoniny, o czym kiedyś było na jajach bzdyklaczy. Wujek gogle pomoże.:)
 • @bez kropki 09:39:32
  No właśnie...
 • @bez kropki 14:31:06
  http://andrzej111.salon24.pl/667618,samuel-n-ktory-zabil-10-letnia-kamile-to-muzulmanin-wiedzieliscie
 • @chrisdigger 11:12:32
  Nas, Maxie, to znaczy tych, którzy nie zajmują się puszczaniem bąbelków /skądinąd zabawnych/, a usiłują coś zrobić w zadanych okolicznościach przyrody. Masz to żelazo i potrafisz nim się posługiwać, czy tak sobie tu będziesz...

  Masz rację z tym "Wszyscy", ale stosuję się niekiedy do języka netu. To NARZĘDZIE.

  Ten cały żołd to - po prawdzie - już nie wiadomo skąd. Max. Może sowiecki, może usraelski. Nie miałabym takiej pewności.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej