Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
370 postów 12605 komentarzy

KOSSOBOR

KOSSOBOR - Niby z porządnej rodziny, a do komedyantów przystała. Ci artyści...

"To jest Hijra!"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- czyli zdobycie terenu przez zasiedlenie. Pokojowe???

 Za Portalem Informacyjnym KMN.

//kmn.info.pl/?p=29012

Foto www.independent.co.uk
 
 
"Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.
Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów – skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy."
 
Uzupełnij lub zostaw link: Trackback URL.
Jedno uzupełnienie
 1. MarkD dodał do wpisu | Permalink
  Patrzę na to zdjęcie i widzę niezły materiał na armię !
  Dwie kobiety, jedno dziecko a reszta młodzi, silni, wysportowani, dobrze wygladający mężczyźni
Na zalinkowanym portalu można kliknąc na fotografię i ją powiększyć.

 

KOMENTARZE

 • Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że...
  że jest to zaplanowana akcja zniszczenia cywilizacji łacińskiej. Orban ma rację. Dlaczego inni przywódcy nie przyłączają się do niego?
 • Czy możemy sobie wyobrazić co stanie się z naszymi kobietami, gdy...
  ta armia młodych ludzi rozpełznie się po naszych miastach? W Szwecji liczba gwałtów radykalnie wzrastała (i wzrasta) wraz z napływem muzułmańskich emigrantów.
 • @Jan Paweł 09:51:27
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemcy-7-letnia-dziewczynka-brutalnie-zgwalcona-przez-muzulmanskiego-imigranta-2015-09

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/anty-bialy-lord-finansuje-podroz-imigrantow-do-polski-2015-09
 • @
  Dostałam na priv takie sprostowanie:


  "Ten muzułmanin z Facebuka-Pluciński złe jednak napisał słowo hijra. Hijra to jest określenie na egzystencje tzw. trzeciej płci. Zycie pomiędzy światami. Powinien był napisać hidschra albo po polsku hidżra. Wymawia się tak samo, ale pisze się trochę inaczej.
  Hidżra to jest najgorsza z wojen, bo odbywa się bezkrwawo - znaczy zajęcie terenów wroga poprzez zasiedlenie."
 • @ uzupełnienie do poprzedniego:
  "Hidżra oznacza historycznie ucieczkę Mahometa z Mekki do Mediny w roku gregoriańskim 622 (muzułmanie nazywają to hidżra- wywędrowanie). Od tego momentu zaczyna się ich kalendarz. Mahomet tam zdobył wielu wyznawców i założył państwo."
 • @
  Zbierają się przed Watykanem na Pl. Św. Piotra
  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/10604-islamisci-juz-u-bram-watykanu-pisza-o-tym-gazety
 • Jak zwał, tak zwał.
  ja tam kiedyś wyczytałam w tych koranicznych interpretacjach, że:
  - gdzie się modliły muzułmany, tam jest meczet (wniosek: NIE wolno organizować żadnych modłów po kościołach),
  - gdzie nogę postawiły muzułmany, tam jest kalifat (wniosek: żadnych, kuźwa, "uchodźców" i o czym my jeszcze gadamy?!).
  Po raz kolejny usilnie polecam lekturę koranu (wraz z hadisami), zanim się zacznie zabierać głos.
  Poza tym:
  - nie ważne jakiego koloru, wyznania, płci i wieku są przybysze; Kryterium ich przyjmowania jest jasne: albo chcą się zintegrować, albo nie.
  I na marginesie: proszę nie dać sobie wciskać, że antyuchodźcyzm to rasizm. Otóż islam jest religią a nie rasą. Tak więc, z samej istoty islamu, postawa antyislamska NIE jest rasizmem. To kwestia światopoglądowa a nie etniczna czy antropologiczna. Mnie się podobają wszystkie odcienie ludzkiej skóry. Wszystkie są piękne. Nie podoba mi się to, co niektórzy ludzie mają we łach zamiast mózgów. Mózg ludzki jest zawsze białawy;). Tylko swoftware/oprogramowanie może mieć ludzki lub nieludzki. O, i tu jest pies pogrzebany.
 • @KOSSOBOR
  Czytam cały czas newsy ... dużo się dzieje i nie nadążam....
  Staram się przenieść tę świeżą wiedzę do ludzi wkoło mnie ....i zadziwiona jestem bardzo rozstrzelonymi reakcjami , od pewnego zaciekawienia ....oderwania się na chwilę od tematów najbliższych , zakupów itp .... próby posłucvhania , że te wieści ze świata moga być zaraz , za progiem zmaterializowane , za chwilę....


  .... do takiego patrzenia wielkimi oczami ...jak na nawiedzxoną....a ja naprawdę SPOKOJNIE mówię...i niewiele .....i przemyślane ... z czym do kogo ....

  ..... i to absolutne niezrozumienie , brak minimum zaniepokojenia .... jest tak zdumiewający ....


  ...argumenty , że przecież mamy polskich muzułmanów ...i nic się nie dzieje .....ale argumenty to już u tych , co chwilę posłuchali ....

  ....wiesz , ze mam tu sporo okazji do rozmów ...... i jestem tym przestraszona .... tym przekonaniem , że to daleko i że unia COŚ z tym zrobi.....

  już wymyśliłam , ze będe mówić , że może u nas obok ich zlokalizują... bo tu z pewnycvh powodów bylo by gdzie ....po prostu zeby skonfrontować ludzi z sytuacją bliską.... wytracić z przekonania , ze to daleko ....


  SZAJKA potrzebna od zaraz...

  .
 • @bez kropki 13:09:17
  Nie mam do kogo akurat w ten sposób argumentować.... cieszą się , ze będzie egzotyczxnie , bo za młodu w prlu byli w pracy w Libii np ...i było fajnie .....

  Oczywiście , ze to nie rasizm...

  czytałam Koran ... dawno ...ale ..... czytałam ....

  ostatnio proszono mnie o przxyblizenie całości wydarzeń.... i tak globalnie poukładałam klocki..... ale to byli ludzie dojrzali i chcieli wiedzieć jak sprawy się przedstawiają.... z internetu ... bo mają tylko zwykłe media ....

  no więc to miało sens ...takie tłumaczenie chcącym wiedzieć..
  .
 • @Marylka Sztajer 13:37:57
  "...argumenty , że przecież mamy polskich muzułmanów ...i nic się nie dzieje .....ale argumenty to już u tych , co chwilę posłuchali ...."
  ----------------------------------
  @maharaja 12:48:58
  "O tym nie mówimy i tego się nie wyróżnia w mediach, ale oprócz islamu szariatowego istnieje także wyznawany przez liczne miliony islam cywilizowany, w którym kar cielesnych się nie uznaje."

  Oczywiście panowie (panie?) nie macie racji. To jest inwazja barbarzyńców, którym nie daje się kocyka i dwóch tysięcy euro, żeby ściągnęli tu innych + natychmiastowy rozród karaluchów - tylko do nich strzela. Kosztuje to wtedy kilka euro na łeb i to nie jest koszt ciągniony, tylko wydatek jednorazowy.
  Nie istnieje islam cywilizowany. Istnieje co najwyżej grupa heretyków islamskich, którzy są minimalną mniejszością. Wydaje się, że do takiej grupy należą np tatarzy polscy. Reszta kłamie w żywe oczy i często jest finansowana przez grupy fanatyczne, żeby takim Europejczykom jak wy, lub ogólnie, matołom społeczeństw zachodnich (zlewakowanym) namącić w głowach i sparaliżować skuteczne działanie. Skuteczne działania są proste. Przed tego typu inwazją jest się łatwo bronić, ale trzeba zacząć.
  Prawdopodobnie mniej byście deliberowali o problemach zastępczych i odłamach cywilizowanych, gdybyście zostali skatowani, wasze żony, matki i córki byłyby zbiorowo gwałcone i te mniej przydatne zabite ku uciesze allaha (gwałty niewiernych też cieszą allaha, nawet bardzo!), wasze samochody spalone, wasze domy zajęte razem z inwentarzem. Już nie mówiąc o kościołach przerobionych na meczety.

  Na początku napisałem - skatowani. Jest oczywistym, że raczej zostałbyś zabity. Jednak zabitemu to już wszystko jedno i tego oglądać później nie musi.

  Nie muszę, miarka, zastanawiać się nad tematem zastępczym - kto opierdala Afrykę z kasy, gdy wróg barbarzyńca z bliskiego wschodu, już w opłotkach. (bliski wschód to jest coś pomiędzy Afryką i Europą. Ich zaraza rozlała się daleko na wschód. Po Pakistan, a nawet dalej. Zajęła-wymordowała, już pół Afryki, a teraz dokonuje inwazji na otumanioną przez satanistów i lewaków Europę, która zdaje się straciła instynkt samozachowawczy. Nie wiem kiedy ona go straciła. To właśnie jest temat obecnie akademicki, zastępczy.
  To tak jakby się dno w statku rozpruło i deliberować, kto w stoczni dał dupy, zamiast łatać, bo za 10min balia przestanie być urządzeniem archimedesowym. znaczy o charakterze wannowym.

  TO TRZEBA ZATRZYMAĆ, NA STAREJ, DOBREJ, GRANICY - RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
  Nie mam absolutnie nic przeciwko kalifatowi danii, anglii, a nawet Skandynawii. Choć szwedów, a właściwie szwedek i norweżek to mi trochę szkoda. No cóż, puki czas mogą przez bałtyk wiać do nas. Potem będzie za późno. Potem już nie zwieją.

  Trzeba zastosować dualizm. Ponieważ legalnie funkcjonujące polskie władze, wyraźnie na czyjeś polecenie działają na szkodę, należy je zignorować. Jak mówiłem, tego typu atak kozojebców jest łatwy do powstrzymania. Wystarczy być stanowczym, na poziomie obywatelskim. Oni wymordowali pół nigerii przy pomocy maczet. Widocznie w nigerii nie mają wideł i kos. My chyba jeszcze mamy.
  (Ciekawe, czy ktoś ma bieżące dane o wzroście sprzedaży, tego typu urządzeń rolniczych. Kto by pomyślał, że wrócą do łask i Polanie znowu po nie sięgną.
  Żeby zmusić nas do takiej nowoczesności, to się nawet komunistom nie udało. Oni inwestowali w ursusa. Czyli mitologię rzymską..)

  Szczęście w nieszczęściu polega na tym, że kozojebcy i ci którzy nimi przewodzą - czyli ci którzy ułożyli te plany - wiedzą, że Polska ma znaczenie marginalne w tej chwili. To nam daje czas. Oni teraz skupiają się na ataku na główne ośrodki polityczne i gospodarcze unii. Czyli Niemcy, Francję, Anglię, Włochy i kraje takie jak Bruksela (to dość mały kraj, ale o sporym wpływie politycznym), kraje takie jak Polska wykończą później. Każdy, kto nie chce, abyśmy potem, nie mając żadnego wyboru, musieli wejść w sojusz z Rosją, powinien działać teraz. Tym bardziej, że należy się spodziewać, że to nie będzie sojusz dobrowolny, tylko coś o charakterze hołdu i znowu będziemy państwem frontowym otoczonym z wielu stron.

  Szanowanko

  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/125646,imigracja-temat-zastepczy
  Torin 12.09.2015 14:25:00
 • @Torin 14:49:16
  że mamy swoich i nic się nie dzieje wysówają do mnie ci co raczyli chwilę posłuchać...

  reszta ani słuchać nie che

  nie w tym rzecz zeby przekonywać przekonanych , tylko tych co nie wiedzą , nie rozumieją...

  no ale większoć woli pojechać do galerii na zakupy ...i nic nie wiedzieć...
  zdziwią się być może ... tylko dlaczego ja mam cierpieć też

  za głupotę i umysłowe lenistwo tzw większości ?
 • @Torin 14:49:16
  Torin, mnie kasy zabraknie na te wszystkie kielony, które Ci jestem winna za Twoje teksty. No, niech Ci się klawiatura święci.

  A co do islamu, tego "bezpiecznego", co to go mamy w kraju, to mnie się na szybko nasuwa tak:
  - to są "nasi" Tatarzy (różnej proweniencji), oni wykonali DUŻĄ robotę cywilizacyjną - zasymilowali się. Mieli taką chęć/potrzebę. I to zrobili.
  - A tym "nowym" się NIE CHCE asymilować. Oni żądają, że to my się "nawrócimy" na islam (żeby ich wciórności);
  - W zw. z w/w nasi Tatarzy są dla islamistów pierwsi do odstrzału (nawet przed nami-chrześcijanami), jako "zdrajcy proroka i islamu".
 • @Marylka Sztajer 13:42:27
  Tyle tylko, że inaczej jest być facetem (zagranicznym bóstwem na kontrakcie), a inaczej tubylcem zmuszanym do islamu siłą, nie mającym wyjścia. Poza tym ci Murzyni w łódkach, których nam media pokazywały jako Libijczyków, to NIE są Libijczycy! Zresztą jeden dyabeł.

  Tak, szajka potrzebna od zaraz, to co? Kto ma czas przeczytać prawo na temat stowarzyszeń religijnych i przygotować wstępny zarys dokumentów do rejestracji, a przynajmniej spis wymagań?

  Ja chwilowo nie, bo u mnie poszła rura w łazience i muszę zdemontować panele ścienne oraz pralkę i kran, żeby ją wymienić... a do tego podlina i sąd z prokurwatorem...
 • @Marylka Sztajer 13:42:27
  PS. Niech ci kontraktorzy z Libii zapytają się swoich bab, czy je urządza chodzenie w workach na śmieci na głowach. Nie? To keine gadanie. No i zakaz pędzenia bimbru. I grylowania. To nie są śmichy-hihy - w anglii juz była sprawa skargi jednego muslima na sąsiada, który se grylował, że mu (temu muzułmanu) leci zapach boczku i obraża jego uczucia religijne!
  No i żadnych babek z piasku w bikini.
  O tym wszystkim powiadaj lemingoidom. Powinno podziałać.
 • @bez kropki 13:09:17
  Bardzo słuszne uwagi!
 • jakaś dziwna synchronizacja
  Jakoś od wiosny nowoczesne lemingi obojga płci ganiają po Warszawie w tureckich gaciach. Jest to absolutny tiip top. No i młodzi faceci też mają takie bardziej tureckie fryzury.

  Tak się zastanawiam, czy to przypadek? czy celowe rycie beretów?
 • @Amarant 12:18:38
  Polecam wszystkim.
 • @Marylka Sztajer 13:37:57
  Tak sobie myślę, że jak rycerz z pocztem jechał na wojnę, co to na nią król /Król!/ zwoływał w obronie królestwa, to nie dywagował z jakimiś chłopkami-roztropkami po drodze.
 • @Torin 14:49:16
  Oooo, Torinku, fajnie, że jesteś.

  Nic dodać.
 • @bez kropki 16:32:30
  Te nasze Tatary chyba Allachowi dziękowały, że król jegomość zechciał ich tu u nas osadzić. Ziemię dostali, niekiedy szlachectwo i nie musieli całe życie w siodle, pod dupskiem, tatara ugniatać.
 • @bez kropki 16:36:13
  Nie znam się na prawie - kompletnie.

  Wiesz , rzecz w tym że ci moi rozmówcy różni nie traktują zagrożenia serio ... Więc słowa o tym , że żony itd ... są dla nich pretekstem do żartów typu ...a nawet przydało by się jakieś prawo na " babę " bo kija na nie nie ma... To są wyłącznie żarty ... tam raczej żony rządzą.

  Po prostu oni NIE WIERZĄ że to może być serio ... Gdyby wierzyli , sami by mi te wszystkie przykłady podali ... a nawet więcej - bo przecież to oni byli w tej Libii i w Iraku.
  A argument o piciu ... wiesz ... jeden z rozmówców opowiadał mi kiedyś dawniej , jak poszli do takiego bogatego Araba do domu ... za murem , zielono... nikt nie widział . I facet wyciągnął butelkę dobrego alkoholu... Kobiet nie było ( czyli tej zmory , co w polskich warunkach mówi - nie pij )...

  Im się nie tylko nie przekłada to co mówię na rzxeczxywistość... Dla nich to ja jestem "odleciana" ... jeśli bym używała takich argumentów to jeszcze bardziej...

  nie , ja z nimi o sytuacji gepolitycznej .... takich tam poważnych rzeczach...

  TYle , ze pogadają ale jak pisałam NIE WIERZĄ ... że to może być - tu i teraz...

  W internecie pisał gdzieś taki jeden mieszkający w Wiedniu Polak że trzeba brać tych imigrantów , chlebem i solą itp ... wyśmiewał lęki ...

  ... az wczoraj się wystraszył jak poszedł na wiedeński dworzec i zobaczył piekło ....

  ... dotarło ..... wiesz , że nie ma śmichy chichy ....przestraszył się...

  Dlatego mogę chyba tylko straszyć że tu u nas ich zakwaterują... bo można .... jak im zwizualizuję.... może dotrze że faktycznie - jest gdzie ...
 • @Ewa Rembikowska 17:20:00
  A od kilku lat w radiu dla melomanów jest sporo tej arabskiej muzyki w ramach jakiejś muzyki świata czy czegoś. Po kilku minutach jednostajnej frazy człowiek kota dostaje i Bogu dziękuje, że mamy Bacha, chociażby.
 • Kossobor
  Dobrze, że o tym piszesz. Właśnie przeczytałam, że ci uchodźcy to bogata część, ta biedna zostaje w namiotach i płaci za grunt, na którym stoją te namioty. Ta mniejszość uchodźców (podobno 20%) emigruje do Europy.
  Niedawno ktoś napisał, że kiedyś uchodźcami byli starcy, kobiety i dzieci. Ci młodzi i w sile wieku walczyli. A teraz?
  Mówienie o 11 tysiącach to mydlenie oczu, bowiem mogą oni sprowadzić rodzinę. Czy się zaadoptują w Polsce? Nie sądzę. Patrząc na to co się dzieje w innych krajach nie korzystają z gościnności i z zasad jakie obowiązują gościa w danym państwie. Być może ma rację autor tego wpisu, że to przemyślana operacja.
 • @leoparda 20:38:37
  sądząc po jednolitej reakcji oficjalnych mediiów jest to akcja przemyślana i zaplanowana. Chodzi m.in. o likwidację państw narodowych. 80% uchodźców to młodzi mężczyźni bez dokumentów za to z najnowszymi smartfonami. Wczoraj gdzieś znalazłam w necie informację, że przerzut finansuje m.in ten przyjemniaczek Soros, zaś na fejsie, że że francuska konsul w Turcji, sprzedawała pontony na podróż do Grecji. Na naszych oczach został uruchomiony wielki projekt z inżynierii społecznej.
 • @Ewa Rembikowska 21:08:33
  Czyli mamy wstęp do euroregionów? Europa bez państw za to z regionami. Nie wygląda to dobrze :(((((( A kto na czele Europy? Niemcy?
  Zawsze na wojnach bogacili się ludzie, dla mnie "wątpliwi". Widać, że teraz też z tego korzystają :(((((
 • @leoparda 20:38:37
  To zaplanowana inwazja, Leopciu.
 • @Ewa Rembikowska 21:08:33
  Sic.
 • @
  https://www.youtube.com/watch?t=61&v=xn-UCR5p0y0
 • @
  http://giz3.salon24.pl/668528,powtarzam-nie-nasz-cyrk-nie-nasze-malpy
 • @KOSSOBOR 12:26:21
  u GIZ pojawiło się właśnie przed pół godziną nagranie dźwiękowe , podsumowujące historycznie wszysto co trzeba wiedzieć na początek......

  polecam też jego wcześniejsze notki .... po prawej stronie ekranu są tytuły można kliknąc

  dla kontrastu żeby zobaczyć trudnośc zakutych łbów można poczytać niejakiegio LUBICZ który tam kiomentujer ...po kliknięciu w jego nick wychodzą jego odstatnie notki:((
 • dr Jerzy Jaśkowski To nie „kryzys uchodźców”, lecz działania służb
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=16279&Itemid=119
 • @sigma 16:51:11
  Co za cholera? Nie mogę ocenić notki!
 • @sigma 16:52:55
  Ale heca! Kanclerzyca dopiero co zawiesiła traktat z Schengen i zamkła południowe granice Szkoplandii. A to paskudna ksenfobka i nazistka, a nawet faszystka i nacjonalistka, żeby użyć jeno cytatów z niej samej.
 • @sigma 18:08:54
  Może jednak jest jakaś nadzieja!
  W piątek na spotkaniu w Pradze poświęconym kryzysowi migracyjnemu państwa Grupy Wyszehradzkiej, czyli Polska, Węgry, Czechy i Słowacja, po raz kolejny odrzuciły obowiązkowe kwoty imigrantów.
  http://www.naszdziennik.pl/swiat/143687,czechy-nie-zmienia-stanowiska.html
 • @sigma 18:08:54
  http://www.sfora.pl/swiat/Uwaga-Niemcy-wprowadzili-kontrole-na-granicy-a79982?utm_source=o2_SG&utm_medium=HotNewsy&utm_campaign=o2
 • @
  http://www.sfora.pl/swiat/AlKaida-Muzulmanie-musza-zabijac-w-miastach-Zachodu-a79980?utm_source=o2_SG&utm_medium=HotNewsy&utm_campaign=o2
 • @Marylka Sztajer 17:57:12
  A to trzeba im powiedzieć. Tak sobie, od niechcenia, że (jak przytoczono wyżej) ten gościu, co niedawno zaciukał dziecko siekierą to był muzułmanin. Zestresował się, bo mu zasiłku odmówili. No i musiał odreagować.
 • @leoparda 20:38:37
  A teraz? – pytasz.
  A teraz mamy przykład walecznych muzułmańskich wojowników - baby z dziećmi zostawili na pastwę wojny (w sumie z ich punktu widzenia, to słuszne - najpierw się wszak ratuje ludzi, a dobytek, czyli dzieci i baby - później). Sami zwiali nie w celu szkolenia czy rehabilitacji, tylko PO SOCJAL. Bo pracować oni w EU NIE będą (zresztą nawet gdyby, to gdzie, bo wszak dla naszych pracy nie ma). Bo tak mają zapisane w instrukcji obsługi, tekście źródłowym, kodzie źródłowym, czyli koranie.
  No. I te waleczne muzułmany są waleczne akurat na tyle, żeby za frontem, na zapleczu, czyli w UE walczyć z cywilbandą. Bezbronną.
  Tfu.
  A tak na marginesie: poczytawszy ja se kiedyś koran. I takie "Mein kampf". I z porównania wyszło mi, że ten "majnkamf" to jest TAK denny, że aż nie rozumiem czemu tego zabronili. To już koran jest bardziej podżegający do nienawiści... A zakazany nie jest. I też się zastanawiam czemu... Ale to już inna historia.
 • @Ewa Rembikowska 17:20:00
  Iiii tam. Te portki to są (u nas na prowincji) modne już od paru latek. Do Wawy może dopiero teraz ta moda dotarła;). A na serio: sama w pewnych okolicznościach zakładam azjatyckie ubrania. Z tym, że raczej Daleki Wschód, z racji przystosowania tych ubrań do upałów, albo dlatego, że pewien rodzaj obuwia jest dość wygodny. Z Bliskiego Wschodu mam jeno kadzidło i nard. Tam niczego innego dobrego dla nas nie ma. Tak mi wyszło doświadczalnie. Sorry.
 • Z ostatniej chwili - SOS:
  http://demotywatory.pl/4549433/Na-razie-sytuacja-wyglada-tak-Tyle-zdazylo-sie-zmienic-od-piatku--1-Austria-zamyka-granice-z-Wegrami-2-Niemcy-zamykaja-granice-z-Austria-3-Czechy-zamykaja-granice-z-Austria
 • A tu jeszcze bardziej poglądowa mapka:
  http://demotywatory.pl/4549565/Apel-o-naglasnianie-koniecznosci-wprowadzenia-kontroli-paszportowej-na-polskich-granicach
 • @bez kropki 08:03:13
  Jest lepiej. Już w 2010 szrajbnęli spec ustawę w Brukseli, aby zamknąć mordę jednej babie z Austryii i jej pomagierom. Na podstawie tej ustawy, czy jeszcze wcześniejszej, skazywali ją zaocznie za sianie nienawiści i podżegania przeciwko koranowi, czyli na tle religijnym.

  Jej wina polegała na cytowaniu.. koranu i to bez hadis.

  Po prostu wredna nienawistna baba. Tylko czemu nie Polka, tylko Austriaczka? To trochę nie pasuje..

  Natomiast zbieżność z życiem i twórczością, w tym głównym dziełem, Adolfa I Niemieckiego, nie jest przypadkowa.
 • @Torin 14:31:46
  Tfu.
  (To jest podsumowanie myśli zawartej w Twoim komencie a nie odpowiedź!)
 • @bez kropki 07:10:31
  wczoraj , jak niemcy zamknęli granice to akurat mi się jeden napatoczł :))

  i go spytałam : a to którędy oni teraz się będą pchać do tych niemiec ... bo chcą tam i tylko tam ...

  i się usmiechnęłam ...
  ...a on zaczął się jakać i krzywić...

  .... bo może byc że koło nas :))))

  ... ja go pocieszałam , ze mam zawsze chleb i sól w domu ...
  on ... nie bardzo ..

  ...to mu doradziłam zeby sobie kupił zapas cukru i oleju ....

  ...też nie chciał....ale jakoś spiesznie odszedł :))

  NO CO ZA MARUDA .....

  ;)
 • @Marylka Sztajer 16:10:15
  ...a przydałyby się jeszcze drożdże, cukier, maczeta, zapałki, opał, maczeta, SZYNKA W PUSZCZE, AK i naboje i może jeszcze "Wysokie obcasy" i konwencja przeciwprzemocowa;))) (do wachlowania nią ofiar uchodźczej przemocy domowej).
 • O, i jeszcze taki njus:
  http://demotywatory.pl/4549891/To-wpis-bibliotekarki-z-Tomaszowic-Stanela-w-obronie-polskosci-i-prawdy-historycznej-teraz-ma-na-glowie-prokuratora-oraz-problemy-w-pracy
 • @Ewa Rembikowska 17:20:00
  Portki jak portki. Ale te ochydne brody , tj. trwająca od paru lat moda na brody u niebrunetów mnie od początku niesmaczyła oraz wydawała mi się podejrzana. No i weź teraz oceń na pierwszy rzut oka, kto Europejczyk a kto brunet! To dopiero był podejrzany ruch.
 • @Torin 14:31:46
  A tak se jeszce dumam o tych Skandynawkach, co to je chcesz tak ratwoać (wiem, wiem, "mężczyźni wolą blondynki" hiehie). Tylko wiesz... żebyś się nie zdziwił. Bo ja niedawno czytałam taką porządną majnstrimową, politpoprawną i po linii książkę. Autorką jest Szwedka. Jak sama pisze ma dziadka arystokratę i ojca ekologa (czy nawet demokratę albo wręcz socjalistę). Po dziadku ma w spadku pudełko po cygarach. Resztę dziadunio rozpisał w testamencie po różnych fundacjach. (To się łączy z innym tematem omawianym u Kossobor, a mianowicie z własnością i in.) No i z tej biedy, wyjechała se Szwedka do Francji. Bo w Szwecji było upokarzająco. Na tym wspaniałym szwedzkim socjalu ichniego NFZ. (Nie pytaj mnie o co chodzi, bo ja nie znam autorki i nie wiem skąd jej się wzięły takie wolty umysłowe).
  No i w tej Francji Szwedka ma cud, miód i orzeszki, ogród, stylowa sąsiadka i nawet absztyfikant się trafił. No i tego absztyfikanta opuściła bez słowa, zalana łzami, bo on... okazał się rasistą. A jak się okazał rasitą?
  A se pogadali "skąd każde z nich się wzięło w Finistere" (czyli tam, gdzie mieszkają i mają ten cud-ogórd). A on się wziął stąd, że ciężko mu się zaczęło mieszkać w jego (Francja!) mieście rodzinnym. Otóż za dużo ludiz przestało tam nawet chcieć się nauczyć podstaw francuskiego. I nie szło się dogadać. I on miał dość. I się przeprowadził. Rasista taki, że pani Szwedka dostała ataku histerii.
  Czytałam ten opis dwa razy, bo mnie zafrapowało to zjawisko. Nadal go nie rozumiem. Opisuję Ci, żebyś nie liczył na to, że Skandynawki myślą normalnie... Oni są chyba w całości straceni.
 • @bez kropki 10:25:58
  Temacik rzeka, znowu, ale tego się nie da oddać bez wulgaryzmów, a jestem już za wczoraj podpadzioch. Wiem, że to ma nasrane w berety strasznie, tak gdzieś... conajmniej dwa razy bardziej niż nasze pogłowie. Wiem, Kropka, rzecz poziomu kału w czasce dotyczy oczywiście obu płci. No bo to się nie dzieje samo! Czytam, czasem różne opinie, komenty, nawet niektórzy pseudo artyści, pseudopiosenki tworzą o upadku szmat i kuźwa, żaden z nich się nie zastanowi, refleksji nie chwyci, że to oni je tak wytresowali. Tylko się teraz dziwią. Rozkłada nogi przed każdym, pracuje głową i pieprzy telewizorem. No i kto to zrobił? I w ostatniej zwrotce, że jego mamusia taka nie jest. No, kuźwa, rozczulające! Po pierwsze w dupie mam twoją mamusie, a pozatym - po czym wnosisz? Znalazł się synek..

  Ja na Skandynawki nie liczę Kropka:))) To naprawdę tak wygląda? Toć szkoda mi debilek i tyle, a chcą to niech zostaną ku chwale Allacha. Nie wiem, jak one zracjonalizują, że oni nie są rasistami, ale to i tak będzie już po herbatce.
 • Uzupełnienia z kronikarskiego obowiązku:
  Warto poczytać!! Dobre!

  http://niepoprawni.pl/blog/independent-trader/emigranci-szturmuja-europe

  http://niepoprawni.pl/blog/elig/oszukani-migranci-i-uchodzcy

  Właściwie w/w teksty powinno się wysłać do p. Merkel i zachodnich nawinie łzawych mediów (tych pro-uchodźczych).

  I dla wyjaśnienia jeszcze to:
  http://independenttrader.pl/141,syria_-_walka_o_wplywy.html

  Ja kiedyś z braku czasu nie zrobiłam na blogu przeglądu „Przeglądu Geologicznego” i teraz żałuję. Otóż z jednego ze starych numerów PG wynikało jak byk, że w Syrii będzie musiała być wojna (chodziło właśnie o projekt budowy portu i rurociągu z Iraku i Iranu). No i stała się wojna w Syrii. A ja przez brak czasu nie zostałam jasnowidzem, hehe.

  A tu info też obowiązkowe nt. kto z Polaków w Parlamencie UE głosował za a kto przeciw „kwotom uchodźców”:
  http://ndie.pl/kto-glosowal-za-obowiazkowym-przyjeciem-imigrantow-lista-polskojezycznych-eurodeputowanych/
  nazwiska se proszę zapisać lub zapamiętać.

  A na koniec ciekawostka:
  http://ndie.pl/test-z-multikulti-dla-dzieci-szkol-podstawowych/
 • Grzesiu Soros?
  A jeden z internautów na ndie twierdzi, że imigranci korzystają z instrukcji stąd:
  http://www.w2eu.info/
  i że stronę tę finansuje Soros.
  Zna ktoś jakiegoś hakera, żeby toto zwalić?
 • I kolejny pomysł.
  NIe wiem, czy nie powinnismy zrobić akcji: wykupić syryjskie paszporty dla naszych z Ukrainy, Kazachstanu, syberysjkeigo wypi*owa , rozdać im, a potem ich tu ściągnąć w ramach unijnego "kontyngentu".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej