Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
370 postów 12605 komentarzy

KOSSOBOR

KOSSOBOR - Niby z porządnej rodziny, a do komedyantów przystała. Ci artyści...

Szczepionkowy totalitaryzm.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Artykuł dra J. Jaśkowskiego.

 //dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19563&Itemid=119

 

 Dr J.Jaśkowski

 

  „Państwo, a dokładniej mówiąc partia, frakcja partyjna, stronnictwo, sekta, człowiek, który zawiaduje nim w danej chwili - może nadać nauczaniu publicznemu kierunek, jaki mu się podoba i kształtować wedle swojej woli umysłowość poprzez sam mechanizm nadawania stopni naukowych. Nadajcie jakiemuś człowiekowi prawo przyznawania stopni naukowych a okaże się, ze nawet pozostawiwszy wolność nauczania - szkolnictwo popadnie w istocie w uzależnienie Frederic Bastiat 1950r.

 

  Ten cytat wskazuje jednoznacznie, jak łatwo kierować ludzikami w naszym nieszczęśliwym, biednym, kraju [St.Michalkiewicz]. Niestety po odbudowie w 1918 roku, nie dokonano żadnego przewartościowania tzw. ludzi nauki, służących uprzednio okupantowi czyli zaborcy, podobnie nie przeprowadzono de-ubekizacji po 1989 roku. Tego błędu nie zrobili sowieci opanowując Polsce po 1944 roku. Do przejęcia Polski zaczęli się przygotowywać już w 1939 roku. Najpierw wymordowali 75% polskich profesorów, 56% polskich lekarzy, 27 % polskich inżynierów i 28 % polskich nauczycieli, lub odwrotnie [Zbrodnia na Morzu Białym 1940]. Potem hujwejbini w rodzaju Kuronia i spółki czy „majora prof”. Baumana czy Kołakowskiego usuwali tych pozostałych z zajmowanych katedr. Podobną czystkę wykonali moczarowcy w 1968 roku, rzekomo pod pretekstem usuwania Żydów, a w rzeczywistości chcąc „legalnie” wzmocnić armię izraelska po wojnie siedmiodniowej. Przetransportowano do Izraela wówczas ponad 27 000 - poprzednio polskich -żołnierzy pochodzenia semickiego. Głównie byli to żołnierze tzw. specjaliści, radiooperatorzy, lotnicy, czołgiści.

 

 Obecnie dzieje się to samo, domorośli eksperci z Izb Lekarskich np. taki dr Roman Budziński z OIL w Gdańsku, mogący się pochwalić imponująca liczbą prac naukowych w zakresie historii medycyny, epidemiologii czy chorób zakaźnych mianował się przewodniczącym komisji ds oceny moich publikacji w „Poufnej” uchwale OIL.. Ta imponująca liczba to okrągłe ZERO. Swojej niewiedzy daje dowody w pismach przypisując mi np. wyniki opublikowane przez Stowarzyszenie Lekarzy Katolickich z Kenii czy raporty Cohrane Database. No! cóż niewiedzy nie widać, dopiero otwarcie ust ją uwidacznia. Na marginesie; cała legenda Dywizji Kościuszkowskiej jako polskiej jednostki nie bardzo wytrzymuje spotkanie z faktami. Ostatnio Histmag opublikował dane dotyczące procentowej obecności obcokrajowców w tej jednostce. Okazuje się, że ponad 50% korpusu oficerskiego stanowili oficerowie sowieccy. A w drugiej połowie, połowę stanowili Żydzi. W niektórych pułkach Żydzi stanowili ponad 60% kadry. Tak więc Polacy, jak zwykle, stanowili tylko mięso armatnie.

 

 Jak widzimy obecnie niewiele się zmieniło. O totalitaryzmie w Polsce mówi artykuł w:

 

  womanagainststirrups.proboards.com/

 

  Autorzy tego artykułu podają liczne fakty na poparcie swojej tezy.

 

  I tak: Podają, że POLSKA to jest kraj położony w Europie Środkowej, który jednak bez cienia wątpliwości znacząco się różni od pozostałych państw, nawet od Rosji w dziedzinie przymusu medycznego. Praktycznie jest zniewolony dyktatem koncernów farmaceutycznych. Jest takim poligonem doświadczalnym. W POLSCE nadal stosuje się nieludzkie praktyki przymusu medycznego. W POLSCE jako jedynym kraju już w okresie pierwszych 24 godzinach życia podaje się szczepienia przeciwko gruźliczy i WZWB. Przypominam w większości krajów świata wycofano się ze szczepień przeciwko gruźliczy. WZW B jest chorobą weneryczna i w żadnym kraju na świecie nie podaje się tej szczepionki po urodzeniu. Proszę zauważyć, że wykonują te zastrzyki delikatne „rence” kobiet pielęgniarek i pediatrów uzbrojone w bezmyślność. Inaczej trudno nazwać podawanie noworodkowi w pierwszej dobie po urodzeniu toksyn takich jak metale ciężkie np. aluminium. Jest to jednocześnie bezpośredni dowód obniżenia poziomu edukacji medycznej w tych w większości prywatnych szkołach pielęgniarskich.

 

 POLSKA jest jedynym krajem w Europie, który nigdy nie ratyfikował Europejskiej Konwencji Bioetycznej. Konwencja ta jednoznacznie stanowi, że nie wolno przeprowadzać eksperymentów medycznych na świadomych osobnikach bez ich zgody.

 

 Jak wiemy w POLSCE stosuje się przymus pod sankcjami karnymi.

 

  Co to znaczy w praktyce. To znaczy, że w POLSCE wolno testować nowe leki i szczepionki w dowolny sposób bez zgody chorych. Przypominam znany fakt kilkudziesięciu zgonów po testowaniu szczepionki w przeciw grypie w Grudziądzu. W onkologii to się nazywa wpisaniem do PROGRAMU. Ta fałszywa flaga jest najczęściej stosowana w onkologii w Krakowie i Poznaniu. W 13 krajach europejskich i Rosji istnieją fundusze odszkodowawcze dla chorych uszkodzonych przez przymusowe szczepienia. W Polsce od dekad eunuchy intelektualne opłacane z dwu stron blokują sprawę stworzenia takiego funduszu. A fundusz powinien być stworzony z podatków osób ustalających zakres przymusu szczepień jak również z aktorów sceny politycznej czyli posłów i radnych głosujących za szczepieniami. W Polsce Główny Inspektor Sanitarny jest nie tylko instytucją wprowadzającą szczepienia ale i kontrolująca ich wykonanie i nakładającą kary na nieszczepiących się. Czyli w jednej osobie jest handlarzem i komornikiem. Masz kupować biedny Człeku, mój towar a jak nie to i tak zapłacisz.

 

 W POLSCE testuje się na szeroka skalę na dzieciach szczepionkę Gardasil pod nazwą anagramu Siligard. Przeprowadza się to „rencami” lokalnej ludności. Innymi słowy nie ma już pojęcia NARÓD, ponieważ trucizny w obozach koncentracyjnych wstrzykiwali więźniom degeneraci. Jak podaję artykuł jest to przerażające, że POLSKA jako jedyny kraj na świecie wprowadziła przymus szczepienia tymi szczepionkami pomimo doświadczeń negatywnych innych państw Danii, Francji. Przykładowo w Japonii Ministerstwo Zdrowia wycofało swoja aprobatę do stosowania szczepionki Gardasil-Siligard. W POLSCE nie informuje się społeczeństwa o szkodliwości szczepionki SILIGARD i częstych przypadkach bezpłodności u szczepionych, zaniku menstruacji . Po szczepionce Gardasil zanik miesiączki występuje już u 16 letnich dziewczynek. Jajniki przestają działać. Istnieją dowody na autoimmunologiczne uszkadzanie jajników.

 

 Można jednoznacznie stwierdzić, że szczepionka Gardasil jest podawana w celu wyludnienia Narodów zwłaszcza słowiańskich. Pomimo tak wielu dowodów z innych krajów, o dramatycznych skutkach tego preparatu zwanego Gardasil, RZĄD POLSKI zwany warszawskim [G.Braun] podjął decyzję o dopuszczeniu tego śmiertelnego preparatu do stosowania w Polsce i wprowadza przymus szczepień. Odbyło sie to za aprobata tzw Sejmu. Za wprowadzeniem głosowało 406 posłów wszystkich partii [ na 432 obecnych]. Tylko 25 aktorów sceny politycznej z Wiejskiej było przeciwnych, a jeden wstrzymał się od głosu. Senat bezmyślnie lub celowo, sam musisz się domyśleć Rodaku, zatwierdził ten eksperyment depopulacji. Nowy prezydent szybko, w okresie tygodnia podpisał tą ustawę. W POLSCE minister Radziwiłł wprowadził obowiązek tego szczepienia. Dlatego słuszne jest pytanie dlaczego ta instytucja nosi przymiotnik Zdrowia.

 

  W POLSCE przeciwnicy przymusu szczepień nie tylko nie mają dostępu do państwowych mediów ale są szykanowani. W polsce ustawy sejmowe dotyczące kontroli szczepień i konieczności zgłaszania powikłań nie są realizowane od 1964 roku. W POLSCE 17 000 zebranych dowodów uszkodzenia dzieci przez szczepionki jest ignorowane. W POLSCE koncerny farmaceutyczne zgrupowały się w bezimiennej korporacji zwanej INFARMA. INFARMA zrzesza 29 firm farmaceutycznych. Ten olbrzymi lobbing i pieniadze uniemożliwiają informację lekarzy o faktach dotyczących szczepień. W POLSCE czasopisma medyczne zostały przejęte całkowicie przez przemysł farmaceutyczny. W POLSCE nawet Izby Lekarskie odstąpiły od informacji lekarzy o powikłaniach poszczepiennych.

 

 W POLSCE INFARMA obecnie tworzy ustawę o przymusie szczepień przeciwko grypie wprowadzonym do regulaminu pracy. Będzie to jedyny na świecie obóz koncentracyjny pod pretekstem fałszywej flagi ochrony zdrowia. COŚ na kształt FEMA. W POLSCE planuje się szczepienie noworodków przeciwko grypie. Będzie to kolejny eksperyment na skalę światową. W Polsce planuje się szczepienie kobiet w ciąży przeciwko grypie. Jak uczy doświadczenie poronienia wzrastały w takich przypadkach o 4250 %. Będzie to ewidentny dowód prowadzenia masowej depopulacji. W POLSCE wg oceny tego artykułu tylko 1% [słownie: jeden procent] lekarzy postępuje zgodnie z zasadami przysięgi Hipokratesa, reszta wykonuje bezmyślnie procedury NFZ. Zgłaszalność powikłań jest żenująco niska.

 

  Podsumowując - artykuł stwierdza jednoznacznie: Praktyki medyczne w POLSCE można bez wątpienia określić jako nieludzkie Pytanie brzmi: Kiedy rodzice w POLSCE będą mieli prawo decydowania o losie i zdrowiu swoich dzieci Jak to jest możliwe, że w POLSCE ludzie są zmuszani do poddawania się procedurom medycznym, bez ich uprzedniej świadomej zgody.

 

  Artykuł kończy się apelem:

 

  Proszę przekazać ten artykuł tak wielu ludziom jak to jest możliwe. Razem jesteśmy bardziej odważni aby zmienić tą przerażającą politykę szczepień w POLSCE. Innymi słowy tylko bojkot międzynarodowy POLSKICH terrorystów medycznych ukrywających się pod szyldami instytucji państwowych i opłacanych podwójnie, może coś zmienić. Pojęcie POLSKA pisane z dużej litery jest celowo zastosowane wg Autorów. I jak w tej sytuacji wygląda sprawa rzekomej niezależności warszawskich władz od koncernów farmaceutycznych?

 

  gda 23.01.2017 r.

 

  jerzy.jaskowski@o2.pl

 

Przypominam, że przymusowe szczepienia podpisał PAD natychmiast, jeszcze w drzwiach pałacu... /kossobor/

 

 

KOMENTARZE

 • Link do ilustracji
  https://www.google.pl/search?q=szczepionki&rlz=1C1AOHY_plPL719PL719&espv=2&biw=1280&bih=709&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwibooP5hNnRAhWJIsAKHepCDxwQ_AUIBigB#imgrc=AztwdEiXiayzdM%3A
 • Zrozumcie Niemcow - Szczepienia to ten sam rodzaj faszymu nawet gorszy
  Postawy ludzi pracujacych w sluzbie zdrowia moga byc dobrym studium nad ksztaltownem sie panstwa totaltarnego.-fazystowskiego. Obserwujac lekarzy ,pelegniarki, sluzby sanepidu,i cala mase ludzi zwiaanch ze suzba zdrowia ktorzy bezrefleksyjnie staja sie ubezwasnowolnionym narzedzem zbrodniczych dzialan mozna zrozumiec mechanizm w jaki sposob, ludze rezygnuja z sumienia na zecz zysku. Mylsle ze zasadniczym motywem powodujacym milczenie tych srodowisk w kwesti szczepen sa pieniadze i mniejsze ma znczenie wysokosc tej garzy za ktora ci osobnicy sa kupieni. lekarz ma kilkanascie tys a pelegniarka kilka razy mniej,lek przed utrata pracy pwoduje ze w obu przypadkach czlowiek zamyka umysl na argmenty i staje sie katem dla innych. w tym przypadku sa pieniadze w okrese fszyzmu niemieckiego,dochodzll aspekt lojalnsci wynikajacy z obawy o utrate zycia. Mysle ze z wielu powodow przyklad szczepien pokazuje ze wcale nie jestesmy lepsi jako narod od niemcow ,bo oni yl podda wiekszej presjisoleczej stwozonej pzez faszyzm w nszym przypadu zrodnia dzieje sie jako konsekwencja obawy o utrate pracy dalsze ciagi mozna by sobie dopisac........
 • @jan 23:02:36
  No tak...
  Sądzę też jednak, że w przypadku części tej służby zdrowia rolę gra niewiedza. Ale co do przymusu szczepień - to oczywiście zła wola. Czyli uzależnienie od sponsora. Gdy PAD podpisał przymus szczepień /dla dziewczynek/, to z automatu nasuwało się pytanie, kto finansował jego kampanię prezydencką? Albo jaka inna kwestia zmusiła go do tego?
 • @Katana 23:25:33
  Jestem jak najdalsza od pochylania się nad tymi ludźmi.

  Tu, teraz, na ziemi jest dla nas oczywiste, że musimy być po stronie światła.
 • Straszne to
  Ludobójstwo w białych, a raczej gumowych rękawiczkach. Do tego dochodzi wprowadzane pomalutku przez patriotyczny PiS GMO powodujące niepłodność w trzecim pokoleniu i z Polaków zostaną niedobitki, a poza granicami kraju będzie nas więcej niż w Polsce.
 • To ja przypomnę
  stronę, którą już kiedyś polecałam:
  https://faktyoszczepieniach.wordpress.com/
  Zwięźle (acz dużo materiału), bez emocji.

  Na marginesie: glin (niekiedy określany obcym słowem "aluminium") nie jest metalem ciężkim. Aczkolwiek także jest szkodliwy.
  Byłoby dobrze usunąć tego typu dyskredytujące drobiazgi z wartościowego tekstu. Jeszcze lepiej walić po ludziach konkretami, które są przystępnie podane w w/w linku.
 • @kosobor
  Trudno mi zgodzic sie z pani sugesia ze srodowisko lekarzy nie jest swiadome szkodliwosci zsczepien i falszywosc przeslanek naukowych przemawiajacych za kontunuacja szczepien. Moze jest to prawda w odniesieiu do jakiejs czesci pracownikow sluzby zdrowia.Uwarzam ze wiekszosc wypiera ten fakt ze swiadomosc poprzez wytlumaczenie sobie usprawiedliwienia ,gdzie motywem nadrzendnym staje sie utrzymanie statsu materialnego. Temat js drazliwy i obecny w mediach wiec sila zeczy kazdy sotyka infomacje o szkodliwosci szczepien, nie otrafie sobe wyorazic sytuaci ze lekarz,pieleniarka ,pracownik sanepidu nie siegnie do informacji w ktoej ktos kwestionuje jego metdyke postepowania i zycia. Gdyby tak bylo to nalezal by postawic pytanie jaki rodzaj umyslowosci i jaki system wartosc wynosza z domu przyszli adepci medycyny. Na zachodzie tylko 5 prcent lekarzy szczepi swoje dzieci ,mysle ze podbnie w polsce i to moze byc przyblizony procent tych nieswiadomych,zmanipulowanych. W odniesieniu do sporej reszty trzeba mowico dzialaniu z premedytacja przy swiadomosci tego kryminalnego prcederu . Wiem np ze w jedym z pobliskich powiatow dyr sanepidu doskonale zna problem szkodliwosci szczepionek iiterature z tym zwiazana a mimo to realizuje program wymuszania szczepien na obywatelach. slowem dziala przy pelnej swiadoosci ,tak samo jak personel obazow koncentracjnch w okupuwanej Polsce z doktorem Mengele na czele. Na dzis w dobie komputerow gdzie informacja sama wyskakuje po nacisnieciu kawisza trzeba byc wyjatkwym nieukiem by nie rozpoznac poprawnie problemu szczepien. Mozna bylo sie usrawiedlwiac w dobie ksiazek i sytuacji trudnosci dotarcia do nich,dzis to nie wchodzi w rachube i pozostaje tylko dzialanie z ze swiadmoscia szkodlwosci,gdzie glownym czynikiem jest lek egzystencjalny o brak srodkow do zycia z powodu utraty pracy. Pamietam dobrze sytuacjje jak ja w weku 15 lat klkadziesiat lat temu dentystce dr Sliwinskiej [,zkoninad bardzo dobrej detystce wtedy swiezo po studiach] z Miedzyrzecza wkp w osrodku zdrowia w wiejskim w Kursku Nowym bylem w stanie zakwestinowac jej stwierdzenie ze amalgamat jaki mi laduje do zeba nie jest szkdliwy choc studiow med nie konczylem I tu rzeczwiscie sprawiediweniem i wytlumaczenem jest brak wedzy bo byly tylko wtedy ksiazki. a przeplyw informacji by jaki byl . Dzis niestety mozemy mowic tylk o dzialani w zlej wierze, czy tez karygodnym zaniedbaniu ,poprzez uczestnictwo w kryminalnym ,przestepczym,raniczacm z ludobujstwem precederze w jakm uczestniczy wieleobzarow wsolczesnej medycyny i pracujacy na tych odcinkach osoby. Patrz flmy ,, WAXED,, ,,KUPIENI,, ,,CHOROBY NA SPRZEDAZ,, ,, SMIERTELNY ZASTRZYK PRAWDZIWA HITSTORIA SZCZEPIE,,,.................... itd
 • @jan
  niedawno napisalem wiec wklejam nieskonczone intencja bylo siegniecie do poczatkow szcepionkowego szalenstwa .W miedzyczasie znalazlem bardzo dobry artylkol o poczatkach przymusu szczepien autorstwa ,,rafzena,, o ile dobrze pamietam autora byl ten art swietnie opracowany warty wielokrtnego wkejania wlasnie z powodu dokladnego rozpracowania poczatkow tego procederu ...jak odszukam wskarze link
  ........................
  Blog szczepienia .pl skoninad dobrze udokumentowane zrudlo wiedzy i zawierajacy mnustwo dobrych artykolow i wypowiedzi oraz dowodow na szkodliwosc szczepien. Chcialem w ten sposob wypracowac jakis systemowy poglad na to jak sie problem spostrzega. Musze stwierdzic ze ogulny wniosek z wypowiedzi zarowno zwolennikow jak i przeciwnikow szczepien zawartych w komentarzach i artykulach okreslil bym jako ,,ZAPETLENIE ,, lub ,, BRNIECIE W ZLA STRONE,, Komentujcy jak i autorzy artykulow wchodza w gaszcz szczegulow i dyskusji zarzucajac sie na przemian dowodami na slusznosc takiej czy innej koncepcji podejscia do sprawy , sami prezetujac postawe ,,wywazonej ostroznosci,, w ocenie problmu szczepien. [moze z obawy o reperkusje prawne] Mysle ze jest to calkowicie bledna droga.ktora nie prowadzi do prawdy w tym obszarze wiedzy.. Obecnie zebraano tak duza ilosc dowodow na nieskutecznosc szczepien i ich wyjatkowa szkodliwosc ze poglad za kontunuacja jakichkolwiek szczepien jest wskazaniem na psychologiczna dysfunkcje swiadomosci albo tez swiadomym opowiedzeniem sie za perfidnym klamstwem co rownoznaczne jest z oskarzeniem o przemyslane ludobujstwo z premedytacja,. postawa zgody i akceptacji niktorych wybranych szczepien czy tez tylko zmiana terminow w odniesieniu np do niemowlakow , tez swiadczy o shizofreni wiedzy i rozumienia . bo wszystko co jest z tym zwiazane jest zbudowane na falszerstwie.. Sama tylko analiza historyczna wprowadzenia dogmatu szczepien i ich glownych bohaterow Paustera i Kocha którzy nigdy nie udowodnili skutecznosci szczepien .[ukazalo sie wiele prac naukowych udowadniajacych to falszerstwo] SKAZUJE CALA TEORIE SZCZEPIEN NA MIANO MEDYCZNEJ MISTYFIKACJI. poniewarz pojawia sie mnustwo faktow ktore pokazuja ze wzgledy naukowe jakim sie rzekomo kierowano w tamtym czasie sa do tego stopnia nie rzetelne i naciagane ze nazwanie ich naukowymi przeczy elementarnej logice. Na bazie tego wydumanego mitu zbudowano dzis machine propagandowa i edukacyjna medycyny ktora sprowadza do parteru glupoty nawet inteligentnych ludzi .. Zreszta podobno sam Koch przed smiercia przyznal ze cala koncepcja szzepien to falszywe zalozenie . Niestety umysl wiekszosci ludzi funkcjonuje w ten sposob ze zastany model rzezywistosci i panujace w nich prawa i reguly zachowan jakie jednostka rozpoznaje w od momentu urodzenia zaczyna traktowac jako niepodwarzalne zasady rzeczywistosci ,gdy dochodzi czynnik uwarunkowan finansowych i ekonomicznych [ jak to ma miejsce w przypadku srodowisk medycznych i powiazanych] mechanizmy psychologiczne dochodzenia do prawdy staja sie dla sporego procenta populacji bariera w której intelektualne rozpoznanie problemu staje sie niemozliwe na skutek zbyt silnych mechanizmow wyparcia . Pozostaje wiec tylko mozolne i konsekwentne ujawnianie faktow inicjujacych ta aberację. By miec wlasciwy oglad problemu wprowadzania do orgaznizmu ludzi toksyn [tzw szczepionek ] musimy cofnac sie do poczatkow tego zbrodniczego procederu Gdy w 1874 r Otto von Bismark wprowadzil obpowiazek przymusowego szczepienia dzieci na ospe. Reakcje zaszczepionych organizmow malych dzieci byly w tamtym czasie tak przerazajace i drastyczne z powodu niedopracowania skladu i ilosci substancji toksycznych, ze po niedlugim czasie na skutek presji spoleczenstwa i skali tego bestialstwa musiano w 1885 roku zaniechac szczepien bo dalsze ich kontynuacjja w takiej niedopracowanej formie byla by spolecznym holokaustem narodu niemieckiego . Dopiero puzniejsze ,,prace ,, Emila von Behringa doprowadzily do tego ze wielkosci i skalad tzw ,,szczepionek,, powodowal skutki ponizej drastycznycznej skali masowych zachorowan i zgonow w stosunku do ,,szczepionek z pierwszego okresu stosowania ktore wrecz zbieraly tragiczne zniwo wsrod zaszczepionych glownie dzieci.. Te balansowanie skladem poprzez wprowadzanie tylko mniejszej ilosci toksyn zakonczylo sie ,,sukcesem ,,bo w momencie spadku ilosci zachorowan ,spoleczenstwo przymus prawny szcepien nie majac wyboru z koniecznosci przelknelo jako wysza koniecznosc nie rozumiejac wcale jakie przeslanki za tym staly. .Za te ,,dobrodziejstwo,,mniejszej zauwazalnosci spolecznej przyznano temu ,,odkrywcy,, w 1901 r nagrode Nobla. Dokladne rozpoznanie tamtego okresu winno byc koronnym argumentem przeciw polityce szczepien bez wiklania sie udowadnianie sfalszowanych przez koncerny farmaceutyczne w puzniejszym okresie badan co nie znaczy ze takie argumenty nie maja byc ujawniane w procesie informowania spoleczenstwa . . Kulminacja szczepionkowego szalenstwa byla tzw ,,Grypa Hiszpanska,, ktora pochlonela miliony [mowi sie o dziesiatkach milionow ] ludzi glownie mlodych ,dlatego ze z czasie I wojny swiatowej skoszarowanym rzolnierza obowiazkowo aplikowano trujace toksyny i w tej grupie wiekowej zachorowan bylo najwiecej . .Jesli do tego wszystkiego dodamy analize statystyk uwzgledniajacych czas wprowadzenia szczepionek i krzywe zachorowan na te choroby w przekroju historycznym z ktorego wyraznie wynika ze wiekszosc chorob zakaznych zanikla przed wprowadzeniem wiekszosci szczepien a na dokladke gdy wiemy ze wiele epidemi chorob zakaznych jednoznacznie wybuchalo po akcji szczepien [ jak niedawno w Indiach za co rzad Indi pozwal do sadu BIla Gatesa po wybuchu poszczepiennej epidemi- 54 tys zachorowan] [ ksiazka ,,Szczepienia Niewygodne Ukrywane Fakty,,] to dalsza dyskusja z lekarzami czy tez lobby szczepionkowym traci jakiekolwiek sens z tego powodu ze postawa tego gremium jest iracjonalna i wskazuje na motyw wylacznie finansowy tego lodobujczego precdederu. oraz ruwnolegly aspekt zwiazany z koncepcja wladzy i kontroli,te dwa rownolegle watki doprowadzily do usankcjonowania tego bestialstwa jako zasady medycyny akademickiej [ art ,,Przerazajaca inkwizycja medyczna..] ktora staje sie defakto krok po kroku jednym z istotnych elementow sprawowania wladzy i kontroli spoleczenstwa [ Maciej Giertych,,Plany Dobrych Niemcow,,- SZPITALE BEDA WIEZIENIAMI ,,] W tym momencie praktyke szczepien nazwac nalezy jednoznacznie ludobujstwem bez zadnych ustepstw od takiej oceny tego procederu ., Jakikolwiek dialog z osobami które sa za kontynuacja szczepień jest zwykla strata czasu. gdyz ci osobnicy ida w zaparte,i jakiekolwiek argumenty logiczne i naukowe nie zmienia tej postawy. Korporacje kupily politykow tym samym kupili regulacje prawne ktore w sposob silowy wymuszaja polityke szczepien. ...... Ten przyklad pokazuje ze ci ludzienie nie sa zdolni do postaw zgodnych z duchem prawdy tym samym,nie sa w stanie przyjac postawy wrazliwosci sumienia w obliczu zagrozenia zdrowia pacjenta na skutek ich medycznych dzialan. ,Oczywiscie nie dotyczy to wszystkich lekarzy,sa tacy ktorzy rzetelnie informuja pacjentow rowniez o szkodliwosci szczepionek ,jednak ta grupa zawodowa jako calosc na chwile obecna jest uwiklana w mafijno -kryminalny preceder ktory powinien byc scigany na mocy prawa.. Dyskutowanie czy brac takie czy innne szzepionki bo tamte sa lepsze i maja mniej powiklan a tamte wywoluja wiecej powiklan i tym podobne dyskusje sa niepowarzne i ,prowadza donikad trzeba jednoznacznie glosic .ZE CALA TEORIA SZCZEPIEN JEST FALSZYWA i jej uznanie bylo korporacyjno rzadowym przekretem tamtych czasow warunkowanym decyzjami politycznymi Oni dzis sa w stanie przedkladac sfalszowane badania by w nieskonczonosc udowadniac koniecznosc szczepien.,W sytuacji gdy wiemy ze wiekszosc obecnych badan to falszerstwo[art,,Naczelny Lancet,, na robert brzoza.pl] wszelka postawa zgody i jakikolwiek konsensus z tym srodowiskiem jest tak naprawde kolaboracja. Celem glownym musi byc darzenie do takiej sytuacji by calkowicie odejsc od tej metody ,,zapobiegania,, choroba poprzez zakwestionowanie calej wiedzy w tym obszaze jako celowo zafalszowanej przez kompleks medyczno -farmaceutyczny..
 • HISTRIA SZCZEPIEN- Gawronski rafzen ,s blog
  dobrze bylo by wklejac ten art na wielu stronach int
  .......................................................................
  ałszywa medycyna i fałszywe szczepionki !
  août 8, 2012

  Proceder szczepionkowy i fałszywe podstawy medycyny

  Skąd się w ogóle wzięły szczepionki?
  Szczepienia na masową skalę rozpoczęto w XIX w. z inicjatywy Ludwika Pasteura, po tym, jak ogłosił swoją „teorię zarazka” (w oparciu o Postulaty Henlego-Kocha), czyli teorię o istnieniu „bakterii chorobotwórczych”, zgodnie z którą choroby mają być wywoływane przez mikroby przenoszone na ogół przez powietrze z człowieka na człowieka.

  Koncepcja Pasteura nie była nowa. Odnosiła się do dawnego przesądu o tzw. morowym powietrzu. Odkąd w średniowieczu, w coraz bardziej zaludnionych miastach, zaczęły wybuchać zarazy, ludzie byli przekonani, że roznosi je „złe powietrze”, faktycznie w tamtych czasach przeniknięte nieznośnym fetorem z rynsztoków.

  Pasteur, który był chemikiem i prekursorem mikrobiologii, zaobserwował pod mikroskopem, że w wydzielinach chorych ludzi i zwierząt znajdują się drobnoustroje. Doszedł wówczas do wniosku, że to właśnie one, po przedostaniu się drogą powietrzną do organizmu wywołują choroby. Nazwał te mikroby „zarazkami”.

  Oczywiście dzisiaj już wiemy, że ówcześni ludzie nie chorowali z powodu zarażania się morowym powietrzem, tylko z powodu zatruwania się brudną, zanieczyszczaną ściekami wodą i zepsutym jedzeniem.
  Czyli przyczyną pomorów były nie zarazki przenoszone przez powietrze z człowieka na człowieka, ale trudności
  z utrzymaniem higieny.
  Te zatrucia pokarmowe powodowały takie choroby-zarazy, jak: cholera, tyfus, dżuma/„czarna śmierć”, dur brzuszny/salmonella, dezynteria/czerwonka, żółtaczka pokarmowa, jad kiełbasiany, itd.

  Masowe epidemie zatruć – „zaraz” trwały do XIX w.. kiedy to w miastach usprawniono odprowadzanie ścieków i utworzono ujęcia czystej wody pitnej.
  Odkrycie znaczenia higieny przyczyniło się do istotnego spadku zachorowań oraz spowodowanej nimi śmiertelności wśród dzieci i dorosłych na długo przed wynalezieniem antybiotyków.

  „Teorię zarazka” stanowczo kwestionowali współcześni Pasteurowi naukowcy, wybitni profesorowie medycyny, biologii, chemii, fizyki – Antoine Bechamp, Claude Bernard i inni.
  Pasteur, trzeba to powiedzieć wprost, był oszustem naukowym i plagiatorem. Fałszował doświadczenia i ich wyniki. Przypisywał sobie odkrycia innych naukowców. Nie miał wykształcenia medycznego, był chemikiem, jednak uzurpował sobie prawo do forsowania teorii o przyczynie chorób, której zresztą nigdy naukowo nie udowodnił, a która okazała się być wyłącznie wymysłem.
  Mimo tego, stała się ona podstawą dzisiejszej medycyny – biznesowej medycyny – ze szkodliwymi, trującymi, niczemu nie zapobiegającymi szczepionkami i nadużywanymi antybiotykami (które nota bene zabijają naszą niezbędną nam do życia florę bakteryjną).
  I jeszcze jeden, być może znamienny fakt: Pasteur otrzymywał finansowanie i wsparcie Gustave de Rothschild.

  Pasteur na łożu śmierci przyznał się do oszustwa. Odwołał „teorię zarazka”. Potwierdził opinię wspomnianych naukowców, że mikroby nie powodują zarażania się ludzi, a jedynie, z pewnych względów, są obecne w chorym miejscu.
  Dokładnie miał powiedzieć: „Bernard miał rację, zarazek jest niczym, „teren” (środowisko wewnętrzne organizmu) jest wszystkim.” Co oznacza, że to nie zarazki decydują o zachorowaniu, ale organizm decyduje o tym, że zarazki/drobnoustroje z pewnych względów rozwijają się w chorym miejscu.
  Czyli zgodnie z tym, co twierdził i wykazywał w swoich naukowych opracowaniach, przede wszystkim (skazany na zapomnienie) prof. Bechamp, że drobnoustroje nie są przyczyną, ale objawem choroby.
  http://www.susandoreydesigns.com/insights/pasteur-recant.html

  A co na to oświadczenie ówcześnie żyjący lekarze i farmaceuci? Otóż stanowczo orzekli, że Pasteur musiał przed śmiercią oszaleć.
  „Teoria zarazka” okazała się być tak opłacalna – masowe szczepienia i nowe leki – że nie sposób było z niej zrezygnować. Jak wiadomo – do dziś.

  Oszustwa L. Pasteura zostały opisane w kilku książkach m.in.:
  „Prywatna nauka Pasteura” The Private Science of Louis Pasteur – Gerald L. Geison
  „Pasteur – plagiator i oszust. Teoria zarazka obalona” Pasteur, Plagiarist, Impostor!: The Germ Theory Exploded! – R.B. Pearson
  “Pasteur Zdemaskowany: Fałszywe podstawy współczesnej medycyny” – Pasteur Exposed: The False Foundations of Modern Medicine – Ethel Douglas Hume
  http://www.dabas-berni.net/veseliba/PE_intro.pdf

  Link, zawierający bardzo ciekawe podstrony:
  http://www.vaclib.org/links/jockslinks.htm
  a w tłumaczeniu przez Google:
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.vaclib.org/links/jockslinks.htm&prev=/search%3Fq%3DEthel%2BDouglas%2BHume%26start%3D10%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1138%26bih%3D683%26prmd%3Dimvnso&sa=X&ei=Ug4PUISjA8_ktQaMuoGoDQ&ved=0CFIQ7gEwADgK

  Co wobec tego mikroby robią w naszym organizmie?

  Otóż to samo, co w całej przyrodzie. Rozkładają resztki organiczne na proste związki. Są wielkimi sprzątaczami świata. Poprzez rozkład (gnilny), przywracają środowisku nieprzydatne już szczątki np. padlinę i inne odpadki, zamieniając je w proste związki mineralne, które następnie znowu mogą być przyswojone przez rośliny, a wraz z roślinami przez zwierzęta i ludzi.
  Dzięki drobnoustrojom możliwe jest krążenie materii w przyrodzie, możliwe jest oczyszczanie się ścieków i akwenów wodnych, itd. Bez mikrobów nie mogłoby istnieć życie na Ziemi w takiej postaci, jaką znamy.

  Podobnie jest z naszymi organizmami. Każdy z nas ma w sobie tzw. „zarazki”/mikroby/drobnoustroje (oczywiście inne niż te, które rozkładają martwe szczątki w glebie czy wodzie). Ich zadaniem jest uprzątanie-rozkład niepotrzebnych już organizmowi komórek i tkanek.

  Jesteśmy przez te „zarazki” zasiedlani we wczesnym dzieciństwie. Zamieszkują sobie spokojnie na terenie naszego organizmu (pod warunkiem, że nie zostaną zabite przez antybiotyki).
  I dopiero w przypadku choroby, to organizm („teren”) decyduje o tym, że zaczynają się namnażać w określonym chorym miejscu (nigdy nie robią tego samowolnie) po to, żeby w odpowiednim momencie rozłożyć, poprzez proces serowacenia, niepotrzebną już tkankę i ułatwić jej uprzątnięcie, wydalenie wraz z tworzącą się w tym celu wydzieliną ropną czy flegmą itp.
  Ropa, flegma również z krwią i różne inne wysięki z ciała nie są patologią, ale sposobem na oczyszczanie się organizmu ze zbędnych już, rozłożonych przez drobnoustroje komórek i świadczą o zdrowieniu.

  Towarzyszy temu zawsze stan zapalny, podwyższona temperatura, obrzęk, spowodowany nim ból, osłabienie, coś co dzisiaj jeszcze nazywamy „chorobą” i z czym walczymy, a co w gruncie rzeczy jest już procesem zdrowienia. Na tym zresztą polegają „spontaniczne” uzdrowienia z raka. I nie ma w tym cudu, ale naturalne zjawisko regeneracji.

  A więc przy pomocy grzybów i bakterii, które wykonują pracę sprzątaczy (tak, jak w całym środowisku przyrodniczym), organizm oczyszcza się z niepotrzebnych już komórek, tkanek. I taka jest rola drobnoustrojów -„zarazków”, które znajdują się w chorym miejscu. A nie przeskakiwanie z chorego na zdrowego i zarażanie jakąkolwiek chorobą, przy czym upierał się Pasteur.
  Tak opisywali rolę mikrobów Bechamp, Bernard i inni. A współcześnie – wybitny niemiecki naukowiec, lekarz, autor wielkich odkryć biologicznych dr R.G. Hamer. http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/
  To dzięki jego odkryciom możemy się dokładnie dowidzieć, jaką rolę w przypadku zachorowania, odgrywają takie czy inne drobnoustroje. Niektóre z nich rozkładają niepotrzebne organizmowi komórki, inne natomiast, biorą udział w odbudowie zdrowiejącej tkanki.

  W mini skali możemy taki proces obserwować na przykładzie zwykłego skaleczenia. Tam też namnażają się nasze własne drobnoustroje-zarazki, z których jedne pomagają ranę oczyścić (zjadając/rozkładając obumarłe komórki), a inne uczestniczą w zabliźnianiu uszkodzonego miejsca. Również robi się obrzęk, spowodowany nim ból, stan zapalny, lokalne podwyższenie temperatury, wyciekanie ropy, aż w pewnym momencie pojawia się strupek, wszystko się zabliźnia i proces zdrowienia zostaje zakończony. Bez lekarza. Organizm sam wie, co ma robić. („Natura uzdrawia, lekarz bierze pieniądze”)

  Oczywiście trzeba zadbać, żeby do rany nie dostały się obce bakterie ze środowiska np. pałeczki tężca, gronkowca czy gangreny, ponieważ wówczas dojdzie do zakażenia rany i komplikacji zdrowotnych. Czyli trzeba dbać o higienę takiego miejsca.

  Wszystkie bakterie i grzyby, które żyją z nami w symbiozie, a mamy ich w sobie i na sobie ok. 3 kg, są dla nas dobre. Nawiasem mówiąc, nie istnieją w przyrodzie żadne złe drobnoustroje, wszystkie spełniają pożyteczną rolę w swoim środowisku życiowym.
  W przypadku naszego organizmu jedne, które zamieszkują nasz przewód pokarmowy, pomagają nam trawić; inne, które w razie potrzeby namnażają się w chorym miejscu, żeby pomóc organizmowi w zdrowieniu (a nie żeby wywołać chorobę) – rozkładają zbędne komórki ułatwiając ich usunięcie; jeszcze inne – uczestniczą w odbudowie uszkodzonej tkanki, zabliźnianiu. Taka jest rola drobnoustrojów.

  Zarazki nigdy nie są zainteresowane rozkładaniem zdrowych, żywych tkanek i nie ruszają ich (nie atakują). Zjadają jedynie zbędne komórki, tak jak w całej przyrodzie. Drobnoustroje/mikroby/zarazki (grzyby i bakterie) są naszymi sprzymierzeńcami, bez nich nie moglibyśmy trawić i zdrowieć.
  A co z antybiotykami, które zabijają nasze własne cenne mikroby? – Lekarze mówią, żeby nieomal na wszystko stosować, a na powikłania oczywiście następne leki, itd. …

  W tłumaczeniu przez Google:
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://12160.info/xn/detail/2649739:BlogPost:891712&prev=/search%3Fq%3DPasteur%2Bfunded%2Bby%2Bthe%2BRothschild%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DhYe%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1138%26bih%3D683%26prmd%3Dimvnsb&sa=X&ei=170PUKCTPIrEswbEvYHYCw&ved=0CGIQ7gEwBg

  http://www.filmy-dokumentalne.pl/antybiotyki-lekarstwo-czy-trucizna/

  Czyli raz jeszcze: nie ma chorób spowodowanych zarażaniem się od siebie nawzajem „drobnoustrojami chorobotwórczymi” np. słynną „drogą kropelkową”. Drobnoustroje nie wywołują żadnych chorób „zakaźnych-infekcyjnych” (oczywiście nie mówimy tu o zatruciach i zakażeniu ran). Dobrze byłoby w tym miejscu poruszyć temat chorób dziecięcych, jaka jest ich prawdziwa przyczyna i biologiczny sens. Jest to kolejny temat, który wymagałby rozwinięcia. Jednak nie sposób w jednym artykule wyjaśnić wszystkiego. Może w następnym.

  Wracając do szczepionek. Jak widać z powyższego, są one ewidentnym oszustwem służącym do zarabiania ogromnych pieniędzy oraz kontrolowania wielkości i jakości zdrowotnej populacji ludzkiej.
  Absolutnie przed żadnymi zarażeniami nie chronią. Ci, którzy tak twierdzą, np. nasi eksperci, kłamią za pieniądze albo są ignorantami, co naturalnie ich nie usprawiedliwia.
  Szczepionki nigdy nie są obojętne. Jak mówi wprost dr Ghis w swojej książce i filmie pt. „Mafia medyczna-szczepienia”, są używane jako broń biologiczna.
  http://astromaria.wordpress.com/2011/07/11/mafia-medyczna-szczepienia-z-dr-ghis/
  Społeczności uznane za „gorsze” są przy pomocy szczepionek, bardziej toksycznych niż gdzie indziej chociaż pod tą sama nazwą, pozbawiane zdrowia i życia, m.in. w Afryce. Gdzie filantrop Bill Gates, w trosce, jak twierdzi,o tamtejszą ludność, zamiast np. budowania ujęć wody pitnej, przeznacza ogromne pieniądze na szczepienia.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/bill_gates_planuje,p352715086
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.infowars.com/watch-out-africa-melinda-is-coming/&prev=/search%3Fq%3DMelinda%2Band%2BBill%2BGates%2Bof%2BAfrica%2Bextermination%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DnZf%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26prmd%3Dimvnso&sa=X&ei=H80PUI- 0I4_Isgbn9IGoBw&ved=0CGwQ7gEwBg

  W tym kontekście, daje do myślenia fakt, że nigdzie na świecie poza Polską i Indiami (tam na szeroką skalę na biedocie wykonuje się eksperymenty medyczne z nowymi lekami) nie szczepi się noworodków. W żadnym państwie UE poza Polską, nie ma przymusowego kalendarza szczepień dla dzieci. W wielu krajach Europy, duża część dzieci w ogóle nie jest szczepiona lub sporadycznie i jakoś nie słychać, żeby masowo umierały na choroby tzw. „zakaźne”.

  I najnowsza rzecz, nigdzie na świecie nie przyjęto ustawy o możliwości zaszczepienia pod przymusem całego narodu, tak jak to uczyniono w Polsce.
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Baj0I0EQZr8#!
  https://www.youtube.com/watch?v=2_Wa33f-db0&feature=plcp
  http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/07/Prof-Majewska-list-do-Prezydenta-RP-ws-nowelizacji-ustawy.pdf

  Jak wielu z nas wie, szczepionki zawierają wysoce toksyczne składniki: rtęć, aluminium, aceton, detergenty, formaldehyd, antybiotyki również komórki z aportowanych dzieci, komórki zwierzęce itd. oraz, o czym być może nie wszyscy wiedzą, komórki zmodyfikowane genetycznie (GMO) np. w szczepionce na wzw-B, którą wstrzykuje się polskim noworodkom.
  Nigdzie indziej w UE, nie wykonuje się takich praktyk. Pani prof. Majewska alarmuje, że na polskich noworodkach i starszych dzieciach dokonuje się haniebnych eksperymentów medycznych.

  Tym bardziej, że na wzw-B (wirusowe zapalenie wątroby typu B), zapadają osoby wywodzące się z tych samych środowisk, co w przypadku HIV/AIDS, ponieważ oba wirusy, wg med. akademickiej, przenoszone są tą samą drogą. Czyli przede wszystkim wśród osób homoseksualnych uprawiających seks z wieloma partnerami, narkomanów wstrzykujących sobie narkotyki brudnymi igłami, osób tatuujących się i tych, którym została przetoczona zakażona krew. Czy w którejś z tych grup ryzyka znajdują się wszystkie polskie noworodki??? Jeżeli nie, to jaki jest prawdziwy cel wstrzykiwania im tych szczepionek???

  Niewątpliwie warto też tu wspomnieć o wirusach.

  Bo być może nie każdy wie, kto te wirusy odkrył. Otóż – nikt nie odkrył. I do tej pory nikt nie widział żywego wirusa. Naprawdę.

  A skąd się wzięła informacja o istnieniu wirusów?
  To brzmi wprost, jak „ bajka o żelaznym wilku”.
  Otóż Pasteur, oglądając po mikroskopem zmienione zapalnie tkanki, w niektórych z nich obserwował żywe bakterie. Nazwał je „zarazkami”. Natomiast w innych chorych tkankach, nie mógł znaleźć żadnych drobnoustrojów, które mogły by być przyczyną „zarażenia”.
  Wymyślił sobie wówczas, że widocznie muszą tam się znajdować jakieś takie malutkie „zarazeczki”, których on co prawda nie może pod mikroskopem zobaczyć, ale one na pewno tam są, bo inaczej „teoria zarazka” nie miałby przecież sensu. No coś musi zarażać. A jak tego nie ma, to należy wymyślić.

  Nigdy tych ociupeńkich „zarazeczków” nie zobaczył i oczywiście nie mógł być pewny, że one w ogóle istnieją, jednak postanowił nadać im nazwę. Nie, nie nazwał ich bajkowymi krasnoludkami, tylko wirusami, co na jedno wychodzi. (łac. virus – trucizna, jad, ciecz kleista).

  To jest waśnie to „naukowe” odkrycie wirusów, którymi od tamtej pory straszy się małe i duże dzieci.

  Sto lat po Pasteurze wynaleziono mikroskop elektronowy, pozwalający zobaczyć strukturę materii na poziomie atomowym. Dzięki temu urządzeniu zauważono, że komórki produkują mikroskopijne cząstki białka. To było, jak prezent pod choinkę. Nareszcie pojawiła się możliwość „uwiarygodnienia” bajki o wirusach. Skwapliwie przypisano tym białkowym cząsteczkom rolę czynnika, który ma ponoć wywoływać te wszystkie okropne choroby przenoszone drogą powietrzną, „kropelkową”.

  Jednak wirusolodzy (uczciwi) wiedzą, że te białkowe cząsteczki nigdy nie opuszczają rodzimego organizmu. A są produkowane przez komórki wyłącznie w celach naprawczych uszkodzonej tkanki. A więc nie mają nic wspólnego z żadnymi fikcyjnymi wirusami chorobotwórczymi.

  http://www.germanska-nowa- medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=60&Itemid=57

  Prawda jest taka, że wirusy chorobotwórcze nie istnieją. I że zostały po prostu wymyślone.
  Żaden lekarz ani laborant, nigdy nie widział wirusa chorobotwórczego, no może takiego namalowanego w fotoshopie. Po prostu, jak się w chorym miejscu nie znajduje żadnych drobnoustrojów, to się wtedy odwołuje do bajki o malutkich „zarazeczkach”, których co prawda nie widać, ale one na pewno tam są.

  Bo przecież, gdyby przyznano, że ich nie ma, że nie istnieją, że są tylko fikcją, to musiałby upaść taki dobry biznes – szczepionkowy. No i taki dobry biznes z AIDS – kolejnym oszustwem naukowym. I innymi, nowo wynalezionymi chorobami (np. będącymi powikłaniami po szczepionkach czy innych lekach). I z wieloma różnymi, bardzo opłacalnymi farmaceutykami.

  http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=531&Itemid=582
  http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=532&Itemid=337

  A jak się wobec tego stwierdza obecność wirusów? Nie stwierdza się.

  Natomiast utrzymuje się, że o obecności wirusów świadczy istnienie w organizmie jakiś „przeciwciał” przeciwko wyimaginowanym wirusom. Stworzono taki pogląd (który zresztą nie znajduje potwierdzenia w faktach), że przed zachorowaniem na „chorobę wirusową” zabezpiecza wysoki poziom przeciwciał, które ponoć bronią organizmu przed zarażeniem. Szczepionki mają za zadanie ten poziom podnosić. Jednak do tej pory nie udowodniono, że osoby, u których obserwuje się wysoki poziom przeciwciał, są bardziej odporne niż pozostałe.

  Z kolei, co bardzo ciekawe, w sytuacji HIV/AIDS okazuje się, że jest całkowicie odwrotnie. W tym przypadku akurat, wysoki poziom przeciwciał nie zabezpiecza przed zarażeniem, wręcz przeciwnie, ma świadczyć o tym, że osoba jest już zarażona i do tego bardzo poważnie chora, nawet jeżeli czuje się całkiem zdrowa.
  Czyli w zasadzie choruje na diagnozę, co już jest wystarczającym powodem, żeby u takiej osoby zastosować „leczenie” wysoce toksycznym preparatem AZT.
  AZT jest do tego stopnia toksyczne, że zanim wyleczy pacjenta (co się oczywiście nie zdarza), to najpierw zrujnuje mu zdrowie, a następnie w bardzo wielu przypadkach zabije. Takiej „terapii” w celach profilaktycznych, poddaje się również całkiem zdrowe noworodki matek, u których znaleziono jakieś przeciwciała, podobno na HIV/AIDS.

  A wobec tego skąd się biorą choroby?

  * Pierwszą grupą przyczyn powodujących choroby są: – wypadki, urazy; – zatrucia pokarmowe; – zatrucia lekami i innymi substancjami chemicznymi (alkohol, narkotyki, chemia gospodarcza i wiele, wiele innych); – zatrucia lub zakażenia szczepionkami podawanymi wprost do krwi lub doustnie; – zakażenie ran i krwi; – promieniowanie jonizujące; – wdychanie trucizn; oraz – skrajne wygłodzenie.

  * Drugą grupę przyczyn, wcześniej nieznaną, odkrył w latach 80-tych ubiegłego wieku, niemiecki naukowiec, lekarz dr Ryke Geerd Hamer.
  Otóż zauważył on, że istnieją ścisłe powiązania między dramatycznymi przeżyciami (stresami), a zmianami pojawiającymi się na organach, m.in. nowotworowymi.
  Dzięki odkryciom dra Hamera powstał nowy kierunek nauk biologicznych, który w Polsce znamy pod nazwą: „Germańska Nowa Medycyna” (Garmanische Heilkunde). http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/

  Znajdujemy tam opis nieznanych wcześniej mechanizmów biologicznych, którym podlegają nasze organizmy (podobnie, jak pozostałych zwierząt wyższych), a których częścią jest tzw. „choroba”.

  Mówiąc w największym skrócie, dr Hamer odkrył, że wszystkie choroby, poza tymi wymienionymi w pierwszej grupie, są genetycznie zaprogramowaną, celową i sensowną (z punktu widzenia natury) adaptacyjną reakcją organizmu, na odczuwane przez każdego z nas silne, negatywne emocje (stresy), spowodowane jakimiś trudnościami życiowymi. Jest to dowód na naszą psychofizyczną jedność.

  Medycyna akademicka również ogólnikowo zna pojęcie choroby psychosomatycznej i lekarze zdają sobie sprawę, że wiele chorób jest wywoływanych przez stres. Jednak dla pacjentów niewiele z tego wynika. Dowodem na to są chociażby ciężkie przeżycia, na jakie pacjenci są narażani w gabinetach, gdzie bez ogródek udziela im się informacji o przeraźliwych diagnozach i rokowaniach. Często, to dopiero na skutek tych hiobowych wieści (plus chemiczna terapia), ludzie rzeczywiście zaczynają ciężko chorować i umierają.

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/26/lekowe-i-medyczne-szalenstwo-a-strzelanina-w-colorado-4/#more-25262

  Celem – każdej zmiany chorobowej (będącej adaptacyjną reakcją organizmu na przeżywane trudności egzystencjalne) – wypracowanym przez naturę w drodze ewolucji, jest biologiczna korzyść dla osobnika lub jego grupy. Ta prawidłowość dot. również zwierząt.

  W pierwszym momencie to może wydawać się niezrozumiale, jednak gdy bliżej poznamy odkrycia dra Hamera, zobaczymy, że tak w istocie jest.
  Choroby, o których tu mowa, to m.in.: nowotwory/rak, choroby skórne, cukrzyca, osłabienie wzroku, słuchu, pamięci, choroby serca, płuc i pozostałych narządów wewnętrznych, mięśni, kości, guzy mózgu, alergie, rozmaite choroby tzw. „infekcyjne” – grypa, angina, zapalenie oskrzeli, płuc, gruźlica, choroby wieku dziecięcego i związane z tymi wszystkimi chorobami dolegliwości, stany zapalne itp.; oraz rozmaite zaburzenia emocjonalne i psychiczne.

  Oczywiście pod warunkiem, że nie są to powikłania spowodowane zatruciem szczepionkami, lekami, narkotykami czy jeszcze jakimś innym czynnikiem, bo wówczas takie schorzenia należy zaliczyć do zachorowań z grupy pierwszej.

  Niestety nie ma tutaj miejsca na bardziej szczegółowe wyjaśnienia. Chodzi tylko o pokazanie, że istnieją od ok. 30 lat naukowe odkrycia tłumaczące, jakie są źródła chorób, których do dzisiaj nie zna (a raczej nie chce znać) medycyna akademicka, jak również, jaka jest prawdziwa przyczyna tzw. chorób „infekcyjnych”, nie będących żadnymi infekcjami, ale o których mówi się, że są „zaraźliwe”. Przed tymi rzekomymi zarażeniami, przy pomocy toksycznych szczepionek i leków, chce się „zabezpieczać” przede wszystkim dzieci, co jest szczególnie karygodne i niemoralne.

  A co z doktorem Hamerem, który w oparciu o swoje biologiczne odkrycia nieznanych wcześniej praw natury, na nowo uporządkował całą medycynę?
  Uwolnił nas od strachu przed chorobą. Podał przyczynę, przebieg i biologiczny sens każdej choroby oraz, co można zrobić, żeby bezpiecznie wyzdrowieć, nie tracąc przy okazji zdrowia i życia ;) .

  Otóż podobnie, jak wielu wybitnych naukowców, lekarzy w przeszłości – Bechamp, Semmelweis i inni, którzy podważyli obowiązującą, praktykowaną przez większość medyków wiedzę, a tym samym zakwestionowali ich autorytety oraz przydatność bazujących na niej lukratywnych interesów – jest dyskredytowany i usuwany w cień.

  Każdy, poznając GNM, może się szybko zorientować, jaką pomyłką jest współczesna, handlowa medycyna oraz działania medy(cyni)ków, (jak dr Hamer nazywa większość lekarzy i kartele farmaceutyczne) oraz ile ona pochłania ofiar. Od tej reguły oczywiście istnieją wyjątki, w tym szczególnie medycyna ratunkowa.

  Mimo wielu opresji i przeszkód, jakich doświadczył dr Hamer, nie jesteśmy całkiem pozbawieni możliwości korzystania z jego cennych odkryć. Są publikacje dra Hamera w j. niemieckim oraz tłumaczone na inne języki, w tym na j. polski:http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/

  Jest to wiedza przeznaczona dla każdego, a nie wyłącznie dla wąskiego grona specjalistów. Z pewnością w przyszłości, miejmy nadzieję, że nieodległej, zostanie wprowadzona nie tylko do szkół wyższych, ale również w pewnym zakresie do szkół średnich i podstawowych. Jednak wówczas medycyna będzie wyglądała zupełnie inaczej niż dzisiaj, a lekarze będą musieli zmienić swoje nastawienie do pacjentów z biznesowego na humanitarne.

  Na zakończenie jeszcze jedna uwaga. Nie musimy obawiać się pandemii spowodowanej jakimiś wirusami przenoszonymi przez powietrze z człowieka na człowieka. Ona nie jest możliwa do wywołania, ponieważ wirusy nie istnieją. A te opowieści o ptasiej, świńskiej, koziej, foczej czy hiszpańskiej grypie są kolejnymi wersjami bajki L. Pasteura.

  To czego możemy się obawiać, to poważnych powikłań zdrowotnych po zatruciu toksycznymi szczepionkami, lekami, być może jakimiś rozpylonymi substancjami (może czymś w rodzaju chemtrails http://zatruteniebo.wordpress.com/ )
  albo jeszcze inaczej zaserwowaną trucizną. Gdyby doszło do zatrucia pewnej ilości ludzi, można byłoby taki fakt przypisać jakiejś pseudo pandemii, żeby nastraszyć pozostałych i uczynić uległymi w łatwym poddaniu się szczepieniom.
  EH

  PS. I jeszcze krótko o innym intratnym przedsięwzięciu, a mianowicie o GMO i konserwowanej chemią i promieniami X żywności (żeby się „nie psuła”).
  Otóż istniejące w całej przyrodzie, jak również w naszym przewodzie pokarmowym drobnoustroje są ogromnie zróżnicowane i wyspecjalizowane w sposobie odżywiania się, trawienia/rozkładania szczątków organicznych. Potrafią żyć i odżywiać się tylko w znanym sobie środowisku i znanym sobie pokarmem. W obcym środowisku giną, ponieważ nie znajdują dla siebie pożywienia, które znają.

  Wracając do naszego jedzenia, którym może być np. GMO albo żywność zakonserwowana chemią (konserwantami) czy promieniami X. Jest ono w stanie długo leżeć i żadne mikroby go nie ruszają. Np. pomidory są czerwone i twarde całymi tygodniami, już bardziej nie dojrzewają (co oznacza, że są martwe), a bakterie nie są nimi zainteresowane, nawet muszki owocówki na nich nie siadają.

  Logiczny stąd wniosek, że jeżeli tak przetworzone rośliny czy inny rodzaj jedzenia, nie jest w ogóle naruszony przez bakterie gnilne z tego powodu, że mikroby go nie znają i nie potrafią się z nim obchodzić, to nasze bakterie trawienne też tego nie znają i nie wiedzą, jak to strawić.
  Takie jedzenie jest dla naszego organizmu jedynie toksycznym obciążeniem. Przewód pokarmowy nie potrafi go odpowiednio strawić, żeby przyswoić składniki mineralne i prawdopodobnie również, ma kłopot z jego wydaleniem. Po prostu na takim jedzeniu się nie zna, podobnie jak np. na sztucznym tworzywie.
  I tak, jak wiele innych toksyn, najprawdopodobniej częściowo magazynuje w tkance tłuszczowej, kościach. Przypuszczalnie z tego powodu w krajach, gdzie jest najwięcej „nowego”, śmieciowego jedzenia osoby, które czymś takim się żywią są chorobliwie otyłe.

  Oczywiście do tego dochodzą podawane zwierzętom różne leki, szczepionki, antybiotyki, hormony wzrostu. Ich mięso wraz z tą chemią jedzą ludzie i dodatkowo się trują. Hormon wzrostu również zapewne przyczynia się do otyłości. Skoro zwierzęta na nim szybko przyrastają, to niewątpliwie i ludzie. A reszta chemii doprowadza do poważnych problemów z jelitami, wątrobą i nerkami, które muszą to wszystko poddać detoksykacji, żeby usunąć.
  Czyli wśród różnych niebezpieczeństw, które mogą być dla nas poważnym zagrożeniem, na pierwszym miejscu należy wymienić medycynę i „nowe” jedzenie (nowe rolnictwo i przetwórstwo).
  Na dowód, filmik o muzeum nieśmiertelnego hamburgera z McDonalda, które już wiele lat tumu założył pewien Amerykanin:http://www.youtube.com/watch?v=mYyDXH1amic

  Wszystkie nowe szczepionki zawierają genetycznie zmodyfikowane DNA, co do którego prawa mają pewne korporacje. Po zaszczepieniu, będziemy więc własnością tych korporacji.
  Sytuacja jest podobna do opatentowanych przez Monsanto nasion GMO. Społeczeństwo nie jest zupełnie informowane o tych kluczowych dla naszej przyszłości sprawach. Prawo pandemiczne w USA zostalo po raz pierwszy wprowadzone przez GW Busha, którego rodzina jest blisko związana z biznesem biotechnologicznym i farmaceutycznym. Jak wiadomo, brała też udział w wyneisieniu Hitlera do władzy. Prawo to zakłada, zresztą zgodnie z zaleceniami WHO, że w czasie pandemii możliwe będzie obejście prawa dotyczącego wolności osobistych: będzie można zmuszać ludzi do kwarantanny, przejmować prywatne budynki na szpitale, zmuszać lekarzy do darmowej pracy przy szczepieniach itd.
  Obama podpisał ostatnio zarządzenie, które czyni amerykańskie prawo zgodnym z tymi międzynarodowymi „zasadami” (w Polsce potrzebna była zgoda Sejmu by zatwierdzić formalnie ludobójstwo na Polakach, które będzie dokonywane za pomocą szczepień). WHO prowadzi ustawiczną kampanię sterylizującą ludność wielu krajów. Wobec Pakistanu stosuje się groźby za próby powstrzymania na terenie tego kraju szczepień na polio, które powodują liczne przypadki paraliżu. Rząd Pakistanu chce sprawdzenia tych szczepionek by były bezpieczne.
 • @rafzen raz jeszcze -szczepiena
  zczepienia totalitarne w Polsce.
  juillet 13, 2012

  To w Hitlerowskiej III Rzeszy wprowadzono obowiązkowe szczepienia. Władza w Polsce cofnęła się zatem cywilizacyjnie do tamtego okresu. Krótkie kalendarium szczepień pozwoli niezorientowanym zorientować się natomiast wiedzącym przypomnieć sobie te fakty.

  W Niemczech w 1940 r. wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko błonicy, po czym do 1945 roku liczba zachorowań na błonicę wzrosła z 40.000 do 250.000. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

  W latach 1871-1872 w Anglii zaszczepiono przeciwko ospie 98 proc. ludzi w wieku od 2 do 50 lat. Wkrótce doświadczono tam najgorszej w historii epidemii ospy, która spowodowała śmierć 45 000 osób. Podobnie było w Niemczech. W tym samym czasie zaszczepiono przeciwko ospie 96 proc. populacji, po czym epidemia ospy zabrała ponad 125 000 ofiar. (The Hadwen Documents)

  W USA w 1960 r. dwóch wirusologów odkryło w obu stosowanych szczepionkach przeciwko polio wirusa SV40, który powodował raka u zwierząt, jak również zmieniał ludzkie komórki. Miliony dzieci otrzymały te szczepionki. (Medical Journal of Australia, 17/3/1973 s. 555)

  W 1967 r. WHO nazwała w Ghanę strefą wolną od ospy po tym jak 96 proc. tamtejszej populacji zostało zaszczepione. W 1972 r Ghana doświadczyła jednej z najgorszych epidemii z najwyższym współczynnikiem śmiertelności. (Dr H. Albonico, MMR Vaccine Campaign in Switzerland, March 1990)

  W Anglii między rokiem 1970 a 1990 zachorowało na koklusz ponad 200 000 dzieci, które wcześniej były prawidłowo zaszczepione. (Community Disease Surveillance Centre, UK)

  W Indiach w latach 70. zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260.000 ludzi. Okazało się potem, że to właśnie osoby zaszczepione częściej zapadały na gruźlicę niż nie zaszczepione. (The Lancet 12/1/80 s. 73)

  W roku 1977 dr Jonas Salk, który był wynalazcą pierwszej szczepionki przeciwko polio, razem z innymi naukowcami oświadczyli, że masowe szczepienia przeciwko polio były przyczyną większości zachorowań na tę chorobę w USA po 1961 r. (Science 4/4/77 “Abstracts”)

  W 1978 r. służby zdrowia 30 stanów w USA ujawniły, że ponad połowa dzieci, które zachorowały na odrę, była poprawnie zaszczepiona. (The People’s Doctor, Dr R Mendelsohn)

  W 1979 r. Szwecja odrzuciła szczepienia przeciwko kokluszowi jako nieskuteczne. Wśród ponad 5140 przypadków zachorowań na krztusiec w roku 1978, aż 84 proc. wystąpiło u dzieci trzykrotnie zaszczepionych. BMJ 283:696-697, 1981)

  W USA koszt jednej szczepionki DPT wzrósł z 11 centów w 1982 r. do 11,40 $ w 1987 r. Wytwórnie szczepionek musiały dołożyć 8$ do każdej szczepionki, żeby pokryć koszty odszkodowań, jakie musieli płacić rodzicom dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub zmarły po tych szczepieniach. (The Vine, Issue 7, Styczen 1994, Nambour, Qld)

  W Omanie pomiędzy rokiem 1988 a 1989 wybuchła epidemia polio wśród tysięcy poprawnie zaszczepionych dzieci. Regiony, gdzie najliczniej szczepiono, miały największy współczynnik zachorowań i odwrotnie – regiony o najniższym współczynniku szczepień miały najniższą zachorowalność. (The Lancet, 21/9/91)

  W 1990 r. the Journal of the American Medical Association opublikowa3 artyku3, który stwierdza: Pomimo że w USA więcej niż 95 proc. dzieci w wieku szkolnym jest zaszczepionych przeciwko odrze, nadal wybuchają wielkie epidemie tej choroby. Większość przypadków dotyczy dzieci zaszczepionych powtórnie. (JAMA, 21/11/90)

  W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994)

  W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)
  http://wolnemedia.net/zdrowie/niebezpiecznie-ukrywane-fakty-na-temat-szczepien/
 • Tak, cały czas o tym trzeba pisać.
  Znam kilku lekarzy, którzy nie szczepią swoich dzieci. Chrońmy jak możemy nasze dzieci i siebie przed okrutnymi ludźmi, co to za papierki z obrazkami prawdy się wyrzekają.5*

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/08/a66-500x400.jpg

  pozdrawiam
 • @Lotna 04:44:04
  Również przyglądam się z przerażeniem tym pociągnięciom PiSu. I nie tylko tym. Szczepienia i ustawa o ziemi to były te dwie sprawy, załatwione przez PAD jeszcze w drzwiach pałacu.
 • @bez kropki 07:21:34
  Dzięki. Przekażę Autorowi.
 • @jan 09:19:28
  "Na zachodzie tylko 5 prcent lekarzy szczepi swoje dzieci" - to ważna informacja. Skąd to Pan wie?
 • @jan 10:31:46
  Bardzo Panu dziękuję za wszystkie wpisy.
  Pozdrawiam.
 • @fabi 12:19:25
  Jeżeli coś jest lansowane na chama, jeżeli biorą w tym udział instytucje na poziomie tworzenia prawa i na poziomie przymusu, jeżeli nie daje się ludziom wyboru, jeżeli nie daje się zatem wiedzy - przeto normalny, roztropny człowiek MUSI SIĘ ZASTANOWIĆ przynajmniej.
  Artykuł dra Jaśkowskiego /który cytuje inny artykuł/ opublikowałam u siebie po to, by wiedza o szczepionkach była większa. Zwłaszcza, że pan minister Radziwiłł zapowiada kolejne przymusowe szczepienia.

  Przeto wyrzucam Pana stąd, Panie fabi. Niczego Pan nie wnosi, a obraża ludzi. Proszę tu nie przychodzić i - koniecznie - napisać swoją notkę o błogosławieństwie szczepień, skoro tak Pan uważa.
 • @Katana 19:38:30
  Wyrzuciłam komenty fabiego. Nie toleruję takiego nonszalanckiego i chamskiego traktowania poważnego tematu.
 • @kosobor
  O ile dobrze pamietam mogl to byc dwumiesiecznik NEXUS albo strona robert brzoza .pl nie mam niestety dobrej pamieci i staram sie zapamietywac istote problemu. Pozdrawiam autorke i dzieki za podjecie tematu,ten temat musi wraac tak dlugo jak dlugo bedzie fukcjonowal dogmat szczepien, obecna sytuacjje mozna przyruwnac do okresu drugiej wojny swiatowej milczenie wiekszosc to tak jakbysmy milczeli gdy dymia kominy Oswiecimia milczec wiec nie mozna,wiele tu napisano przytoczono mnustwo dowodow i faktow na szkodliwosc szczepien- jednak dla kazdego normalnego czlowieka powinien wystarczyc tylko jeden fakt manowicie to ze dziecku pare godzin albo od razu po urodzeniu aplikuje sie jakies substancjie i spotyka sie to z akceptacja by dojsc do wniosku ze ludzkosc jest na intelektualnym i moralnym dnie . Swiadczy to tez o tym ze ta tzw wiekszosc utracila zdolnosc logicznego myslenia i zdolnosc oceny swego postepowania sprowadzajac swe decyzje do wyuczonych i zapamietanych prostych odruchow . Mysle tez ze spoleczenstwo powinno zaczac sie bronic z urzyciem wszelkich srodkow poniewarz przymus szczepien jest bezposrednia agresja zagrazajaca zyciu i w tym wypadku lekarz ,pielegniarka czy pracownik sanepidu jest agresorem ktory zagraza naszemu zyciu oraz zyciu bezbronnych dzieci. Postawa taka wobec personelu medycznego jest to najprostsza forma obrony koniecznej. Taka postawe wykazali Pakistanczycy ktorzy nie pozwolili by ich dziecia wstrzykiwano toksyczne trucizny widocznie pakistanczycy to wolny narod...............
 • @Katana 23:12:04
  Dzięki.
  Sigma na swoim blogu też przytaczała opinie pani prof. Majewskiej.
 • @jan 21:52:27
  Tam w Pakistanie, zdaje się, było bardzo ostro...
 • @Katana 23:12:04
  Jeszcze warto sobie wygooglać lekarzy zamordowanych za mówienie prawdy o szczepionkach.
 • @KOSSOBOR 20:46:08
  Bardzo dziękuję za krytykę , klakierem jednak nie będę .

  ,,przeto normalny, roztropny człowiek MUSI SIĘ ZASTANOWIĆ przynajmniej. ,,

  właśnie .. komuś zależy by w szczepieniach był chaos ...by ulica decydowała o zasadności szczepień .

  Oskarżanie w zasadzie całej Polskiej służby zdrowia , o udział w mordowaniu ludzi , powinno normalnego i roztropnego człowieka zastanowić .
  Wiem że teorie spiskowe są atrakcyjne i trendy , ale to nie powód by temu ulegać . Oczywiście można dawać wiarę wszystkiemu , tak jak już pisałem że ziemia jest płaska .

  Mówisz pan , pani KOSSOBOR , że nic tu w dyskusji nie wniosłem , skąd taka reakcja .
  Masz swój punkt widzenia w tej sprawie , szukasz klakierów by cie podziwiali i utrwalali twój pogląd w tej sprawie . zaiste jest to merytoryczna dyskusja .

  Nasz wiedz w tym temacie jest zerowa więc i dyskusja jałowa .

  Nikogo tutaj nie obrażałem , jedynie inne było spojrzenie na ten temat.

  Zycze przyjemnego gotowania w sosie własnym, no i by zarzut wobec mnie był prawdziwy , powiem tak ... z głodnym się nie najesz , z głupim nie pogadasz .

  z pozdrowieniem FABI
 • @Katana 20:35:30
  Nie wiem czy zauważyłeś , zostałem z stąd wyrzucony i mnie tu niema ...
  zatem pisanie do mnie jest bez celowe .. poz.
 • @fabi 20:21:48
  Ulica? Przytaczam zdanie LEKARZY.

  Przy niewyobrażalnych pieniądzach koncernów farmaceutycznych i PRZYMUSIE PAŃSTWOWYM warto zastanowić się chociaż, nieprawdaż?

  Oczywiście, że używał Pan inwektyw i obrażał ludzi.

  Udostępniam ten tekst o szczepieniach dla szerszej wiedzy i skłonienia ludzi do myślenia.

  I tyle.
 • Tzw. „grypa świńska“ czyli 4 miliardy euro
  .
  „Przypominam znany fakt kilkudziesięciu zgonów po testowaniu szczepionki w przeciw grypie w Grudziądzu.“

  Chodzi o zjawisko tzw. „epidemii“ grypy świńskiej, firma Novartis zleciła grupie lekarzy zespołu „Mengele“ przeprowadzenie testu ich szczepionki na okazję tzw. „epidemii“ grypy świńskiej. Zespół „Mengele“ rekrutował osoby do testów spośród bezdomnych, zarejestrowano liczne przypadki śmierci wśród tych osób.

  Wywołanie przez WHO „epidemii“ pozwoliło jedynie w krajach UE zmusić rządy do zakupu parti tzw. „szczepionki“ za ok. 4 miliardy euro (~16 miliardów złotych), z uwagi na odmowę ludności jak też znacznej rzeszy lekarzy, jeden ze znanych francuskich lekarzy określił tzw. „epidemię“ mianem „grypeńki“, gdyż liczba zachorowań była minimalna. Ludność masowo odmówiła poddaniu się szczepieniu. Cała partia tzw. „szczepionki“ za 4 miliardy euro została na szczęście wyrzucona w błoto i nie wyrządziła zbyt wiele szkód, donoszono bowiem o znacznych szkodliwych oddziaływaniach ubocznych.

  Wywołanie przez WHO „epidemii“ zagwarantowało koncernom GSK i Novartis obrót 4 miliardów, z uwagi na szkodliwość tzw. „szczepionki“ jej dostawcy zastrzegli sobie w kontrakcie bezkarność w przypadku wyrządzenia przez nią szkód u szczepionych.

  Nie od rzeczy będzie przypomnieć tu o podstawach ideowych nie tylko przemysłu farmaceutycznego ale i UE.

  - http://old.relay-of-life.org/pl/chapter.html

  A jeszcze jedno, słynna IG Farben istniała do roku 2012. Przemysł farmaceutyczny i medyczny jest znakomitym instrumentem do sterowania wielkości populacji ludzkiej. Być może, że operacja „grypa świńska“ była testem tego narzędzia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej