Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
370 postów 12605 komentarzy

KOSSOBOR

KOSSOBOR - Niby z porządnej rodziny, a do komedyantów przystała. Ci artyści...

Wspólne manewry Rosji i USA w Kolorado.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Coś się zmieniło? O czymś nie wiemy? We wspólnych manewrach chodzi o walkę z terrorystami... Hmm..........................

 Podaję za Sfora.pl://www.sfora.pl/Rosja-wysyla-wojsko-do-USA-Pierwszy-raz-w-historii-a42865

Rosja wysyła wojsko do USA. Pierwszy raz w historii

 

ROSJA USA WOSJKO ĆWICZENIA HISTORIA TAJEMNICE CHINY

Rosja wysyła wojsko do USA. Pierwszy raz w historiimil.ru

Pierwsze takie manewry w historii.

Rosyjscy spadochroniarze, po raz pierwszy w historii, wezmą udział w ćwiczeniach wojskowych z amerykańskimi oddziałami. W przyszłym miesiącu jednostki z Rosji polecą do Kolorado - informuje businessinsider.com.

 

Żołnierze obu krajów przeprowadzą ćwiczenia taktyczne, polegające na rozpoznaniu obozu terrorystów iataku na niego - poinformował rzecznik rosyjskiego ministerstwa obrony Aleksander Kuczerenko.

 

Jak zauważa businessinsider.com Rosjanie, podczas pobytu w bazie Carson Fort, będą mieli dostęp do całego zgromadzonego tam uzbrojenia. Poznają tajniki amerykańskiego sprzętu i prowadzonych działań rozpoznawczych i operacyjnych.

Ćwiczenia, które zaplanowano na 24-31 maja, zbiegają się w czasie z prowadzonymi obecnie wspólnymi manewrami chińsko-rosyjskimi na Morzu Żołtym.

WB

 

 

Przepraszam PT Czytelników za może nie najbardziej adekwatne ilustracje, ale jakoś nie udało mi się znaleźć obrazka o braterstwie broni między USA i Rosją. Jeszcze...

KOMENTARZE

 • tiaaa...
  http://idata.over-blog.com/4/22/09/08/Russia/Russia-diplomatie/USA-Russia-START.jpg
 • Czy mamy jeszcze sojuszników?
  Rosja naszym wrogiem. UE teoretycznie sojusznikiem a praktycznie sojusznikiem USA. USA staje się sojusznikiem Rosji. chiny będące wrogiem Rosji stają się jej sojusznikiem. Japonia sojusznikiem USA. Izrael sojusznikiem USA. Kto został kto mógłby być naszym sojusznikiem?
 • Oto wielka zagadka...
  Pozwole sobie zatem przytozyc moj koment. ze sfory
  - dziwne cwiczenia - zapowiadaja dziwna wojne w zaleznosci od regionu armie swiata beda sie wspierac lub niszczyc tym sposobem zginie wieiecej "terrorystow" i szybciej nastanie nwo
  PS"
  Ostatnio wspominalem o rychlym upadku Damaszku
  i oto Francuzi utwierdzaja mnie dzis w tym przekonaniu
  http://niezalezna.pl/27442-francja-szykuje-sie-do-wojny
 • @DelfInn 16:00:24
  THX!
 • @Mistrz Joda 16:04:36
  Bardzo dobre!
 • @ckhopi 16:07:09
  Tak. Dobry komentarz.

  Link - thx! Jednak wyraźnie i stanowczo chcą rozłożyć Syrię przed - wobec tego - oczywistym atakiem na Iran. Jeszcze liczyło się na Rosję w tej Syrii /baza ruska tam jest etc./, no ale "wspólne manewry" wiele mówią, niestety...
  Byle Polska siedziała cicho...
 • Żeby się Ameryka nie zakiwała na śmierć swoimi grami wojennymi
  W sytuacji krytycznej to sojusz sowiecko-chińsko-niemiecki rozwali w drzazgi USA z całym NATO, ktokolwiek tam podskoczy np my dla przykładu nawet jeżeli tuski będą merdać ulegle ogonkami leżąc na grzbiecie.

  Ameryka jest mocna kiedy planuje drobiazgowo ofensywne operacje i gry geopolityczne w rodzaju przełomu 1989. Brutalnie zaatakowani będą na tle dymiących miast... zupełnie bezradni. Czegoś takiego nie doświadczyli nigdy, a my wiele razy. Ile miast trzeba spalić plus kluczowe bazy wojskowe, zapasy... środki do wojny, żeby USA padło na kolana? Wystarczy 10 największych. I kogo zaatakują w ripoście i co im to da? Amerykę może zaatakować wróg widmo, a nie państwa które za tym stoją ukryte, czy wewnętrzne lobby NWO.

  Atak może być spod wody, samolotami rejsowymi, statkami handlowymi, bądź z lądu. Ot wybucha sobie 10 czy 100 ciężarówek z grzybkami do stratosfery. To mogą być nawet prymitywne bomby technicznie z końca lat 40-tych.

  Rosja wejdzie do gry USA? Razem zaatakują Syrię, Iran? Niemożliwe. Będę zszokowany wtedy takim obrotem spraw.

  Może inne cele gdzieś na Kaukazie czy dalej na Dalekim Wschodzie, a np taka Korea Północna za parę lat? Chiny dostają Tajwan i siedzą cicho, a koalicjanci z pomocą Japonii tym zainteresowanej... robią "swoje". Po wojnie zjednoczenie z południem i... szykowanie się na kolejne państwa "zbyt suwerenne", co sama w sobie jest powodem do szykowania agresji cywilizowanego świata. Miratworcy sami.
 • @KOSSOBOR 16:23:46
  szanse na siedzenie cicho juz stracilismy po wyslaniu f16 na wspolne ciwczenia z wlascicielami NATO
 • @ckhopi 16:28:59
  Tak, niestety... Ale to można jeszcze odwrócić przy zmianie politycznej...
 • @Marek Kajdas 16:27:40
  Te manewry i ich cel wyglądają w ogóle na sojusz NWO /a nie prosty, międzypaństwowy, tradycyjny/. Co jest STRASZNE! I dlatego tę notkę zamieściłam - jako symptom...

  Pozdrawiam, Marku i dziękuję za Twoje komentarze :)
 • @KOSSOBOR 16:42:45
  jeszcze jeden kamyczek do ogrodka
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/skuteczny-test-pakistanskiej-rakiety-balistycznej
 • No może wszyscy wreszcie zaskoczą
  To jest szatański plan odwieczny, który wkracaza w kolejną fazę. Syjonistyczne siły w Rosji działają wespół zespół z amerykańskimi siłami syjonistycznymi. Celem jest utorzenie jednego rządu.

  Na dniach kolejne spotkanie grupy Bilderberga i będa radzić następne kroki zniewolenia

  Rosja gra w tych planach dużą rolę. Putin przyjaźni się z Kissingerem-diabłem wcielonym. Prowadzą tą samą polityke antyludzką i antyboska. To sa skurwiele nad skurwiele.

  Putin ma za zadanie stworzyć Unię Euroazjatycką w ramach powolnego centralizowania władzy.

  To samo dzieje się na wszystkich kontynenbtach.

  Jest tworzona Unia państw afrykańskich i łączone obie półkule Ameryki. Globalny rząd tworzy się ponad podziałami bez naszej zgody po cichu w kuluarach zbrodniczej polityki.

  W Rosji działa satanistyczna sekta żydowska Chabad Lubawicz, Izrael w rękach Rotschilda, a Rotschild uznany jest jako ojciec Izraela. Kaczyńksi za Izraelem aż piszczy.

  W sprawach władzy swiatowej doszło do rozłamu między dwie frakcje, które się scierają, tj własnie Habad Lubawicz niebezpieczna sekta w Rosji oraz syj0onistyczni żydzi Izraela skupieni wokół loży masońskiej B'nai B'rith. Wszystko to psychopatyczne badziewie chce budować swiat na wybraństwie żydów, z tym, że nie wszystkich żydów, część pójdzie w odstawkę i będzie miało następny Holokaust.

  Tak to wygląda. Wszelkie inne podziały napaństwa narodowe nie mają znaczenia, żadnego. To są bezpaństwowcy, chorzy wizjonerzy, którzy uważają, że "bydło", czyli Wy drodzy blogerzy nie wie jak żyć, nic nie potrafi i nie mysli, więc oni wezmą bydło za uzdę i poprowadzą do piekła, które im strworząn z chipami, RIADAMI, ECHELON, podsłuchami, kamerkami i innymi cudami, zero prywatności

  Będą Was uciskać ekonomicznie, zdrowotnie i moralnie aż do wycieńczenia. Dokąd będziecie sprawni, aby na nich zapierdalać, to Was będą trzymać przy życiu, a jak nie, to odłączenie chipa, ewentualnie eutanazja. Będziecie placić horendalne ceny za prąd, gaz, światło, wodę i ....powietrze. Udupią Was i Wasze dzieci, z których uczynią bezmyślne zombi.

  No chyba, ze chwycimy za broń i wybijemy ich w pień.
 • @katerina404 18:12:43
  Albo ktoś pomyśli i zbuduje kolonie choćby na księżycu i marsie. W razie powstania rządu światowego i jednocześnie zbudowania takiej koloni jako ostoi wolności dla chętnych miałbym nie lichy dylemat moralny czy zostać i walczyć czy tam odlecieć i tam szykować kontrofensywę
 • @katerina404 18:12:43
  Nie pozostaje nic innego jak tylko sie z Szanowna Pania zgodzic !
  Od siebie dodam jedynie ze taki scenariusz jest nawet przewidziany w "protokolach medrcow syjonu" gdzie jest mowa min. o wystawieniu na odstrzal pewnych stowarzyszen masonskich...
 • Ameryko ratuj sie pogon MURZYNA sterowanego przez zydokomune.
  Obama jak zaden do tad prezydent USA nie byl tak blisko z ekstremalistami komunistycznymi w USA,za to tez dostal nominacje w swiecie poprzez nadanie mu przez zydokomune trzymajaca w reku komisje dajaca Nobla.
  Reset z Rosja przyniosl bezposrednio zamach smolenski.
  Odejscie Obamy Sarkoziego Merkel oraz upadek Euro moze uzdrowic Europe i Polske ale obalenie PObolszewickiego nierzadu pacholkow moskalskoszwabskich nalezy do Polakow.Nikt tego za nas nie zrobi.
 • @wiki 18:41:41
  Dlatego WSZYSCY WON!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=Pb0noWdOGF8
 • ale sie porobiło
  no to już po bolandii... bye, bye suwerenność
 • Zadziwia mnie
  dlaczego Polacy nie uczą się strzelać ?
  Przecież do k. nędzy można.
  Strzelnice i kluby strzeleckie, LOK stoją otworem.
  Dlaczego Polacy nie naciskają na wszystkie partie o legalny , powszechne prawo do posiadania broni ?

  Kurwy zlikwidowały Wojsko Polskie, no to stwórzmy nowe.
  Armię wolnych obywateli.
 • Człowiek wolny to człowiek uzbrojony. Niewolnicy są zawsze bezbronni
  http://www.youtube.com/watch?v=P8eiz7othNg&list=FLuXZ5YdYDOIQUertFMc8oyw&index=79&feature=plpp_video
 • @Marek Kajdas 16:27:40
  Pani Kajdas Pan naprawdę idzie złym tropem i czegoś kompletnie nie rozumie. Syjonistom właśnie chodzi o rozwalenie Ameryki i nie tylko Ameryki ale każdego większego mocarstwa. Im nie potrzebne są silne mocarstwa i silne państwa narodowe.

  Im chodzi o ponadpaństwową władzę absolutną, dlatego likwidują tzw. reżimy lokalne i w ich miejsce wstawiają swoje własne.

  Sponsoruja kampanie wyborcze polityków, których wybierają z najgłupszych i najbardziej pazernych na władzę, poklask i mamonę. Niepokornych likwidują.

  Mają swoich oplacanych pożytecznych idiotów, w tym policję, wosjo, sady, a wnich ludzi, duchowe tru[py, którym się wydaje, ze karierę robią, a dla mamony zabili by własną matkę.

  I dzięki takim sukinsynom toczy się ta ich brudna gra. Gdyby ludzie wszystkich profesji zrozumieli, że ich napuszenie i walka szczurów jest ułudą, ze tak naprawdę niszczą swoje rodziny, to ten ich parszywy świat psychopatycznych samozwańczych panów tego świata w gówno by się obrócił, a tak jest co jest.

  Sami ludzie sobie taki los zgotowali.

  Dam przykład. Jest np Pani psychiatra.

  Psychiatria to wymyślona przez te kreatury dziedzina medycyny na potrzeby robienia z ludzi inteligentnych i wrażliwych idiotów w imię prawa i dla przemycania lekow made in IG FARBEN, czyli zbrodniczego przemysłu farmakologicznego.

  I taka pani psychiatra skołowana jak kołowrotek, nasączona gównem z "UNIWERSYTETÓW", nie używa mózgu, tylko jak wściekła suka zapieprza od klienta do klienta, faszerując go truciznami i jeszcze chce aby tą sukę szanowano, bo to Pani doktor.

  I taka nie zdaje sobie sprawy, że kiedys ktoś z jej rodziny, może nawet jej dziecko w przyszłości, natrafi na taką samą sukę, która w wyścigu szczurów, pazerna na mamonę i poklask, bedzie realizować te same chore idee.

  Albo taki policjant. Założy na siebie pelne umundurowanie, weźmie pały, broń, gazy i inne obezwładniacze i leci jak oszołom, jakby naćpał się naroktyków i wali jak pomylony psychopata w tłum demonstrantów, bo mu władzunia zleciła.

  Podniosą mu pensyjke i taki baran sie cieszy. Tylko, nie rozumie, ze w tym tłumie może się znaleźć kiedyś jego brat, nie policjant, brat o prostym kręgosłupie, który chce żyć jak człowiek i nie zgadza się na tyranię psychopatów, zboczeńców, morderców i złodziei.

  I ten jego brat, traci w takiej demonstarcji oko, jak już kiedyś jeden dziennikarz stracił, albo traci słuch od tych ich technologicznych zabaweczek, albo go wtrącają do więzienia, tylko dlatego, że mówił prawdę i rujnują mu życie.

  Albo taka bezmyślna panienka w urzędzie, która zasłania się przepisami, których nigdy do końca nie rozumie, a nawet ich nie czytała. O analizie logicznej tej Pani już nie wspomnę. Albo taki komornik, który przychodzi Ci zabrać nieruchomość, bo masz aległości w lichwiarskim banku, a system pozbawił Cię możliwosci zarobkowania i taki cwaniaczek komorniczek bezmyslnie wypełniq polecenia psychopatycznej władzuni.

  A kimże sa Ci ludzie u władzy?

  To sa tacy sami ludzie jak my, którzy nie mają żadnego prawa wrowadzać debilizmów bez zgody narodu, bo to oni mają nam służyć, a nie odwrotnie.

  Wczoraj na jednym blogu przeczytałam, ze dwóch kolegów napisało do Urzędu juz dwa miesiące temu, ze odmawiają placenia gruntowego, jako, że to jest ich własność, za którą już raz podatek odprowadzili. Oczywiście odpowiedzi jak na razie nie ma.

  Ale gdybyśmy wszyscy tak robili, poddawali w wątpliwość, walczyli o swoje w sądach, w urzędach i używali mozgu, to ich plany w gówno by się obróciły.

  A my potulnie zgadzamy się na niewolę, zamiast ze sobą współpracować.

  Mam w dupie Kaczyńskiego i jego problemy wyborcze, to samo tyczy się PO, SLD, PSL, Palikota i innych parchów. Niech się żra miedzy sobą, niech się wyrżną w pień kanalie.

  Naszym celem jest walka o naszą godność, wolność i sprawiedliwość, a klamliwi poitycy niech się w swoim sosie uduszą na śmierć.
 • Przecież Obama to lustrzane odbicie Tusku.
  Jednego i drugiego historia rozniesie w pył.
 • @wer 21:33:07
  Problem w tym że wszyscy konkurenci Obamy (oprócz Rona Paula) są tak samo scyzorykiem chrzczeni jak sam Obama.
 • @Ptasznik z Trotylu 21:46:00
  Ale podobno Ameryka się budzi, a Ron Paul zyskuje coraz większe poparcie. Pytanie tylko, czy go nie sprzątną?
 • @katerina404 22:02:49
  Na razie go "zamilczają" i dlatego nie ma szans w tym amerykańskim "PRL-u bis".
  Gdyby wygrał , wtedy próbowaliby go sprzątnąć , tak jak sprzątnęli JFK.
 • @Mistrz Joda 16:04:36
  "Kto został kto mógłby być naszym sojusznikiem?"

  Bóg.
  Poza tym Naród ma się sam obronić. Nikt tego nie zrobi za nas, rzecz w tym że jakieś paskudy nami rządzą i ci są znacznie groźniejsi od Rosji. Od nich trzeba ZACZĄĆ.
 • @KOSSOBOR 16:42:45
  Oni jednak nie rozumieją istoty, jakieś dziejowego przekleństwa Rosji, Niemiec. To są kraje gdzie zawsze wygrywa ich interes kosztem choćby całej ludzkości i żadne NWO nie będzie nimi bez końca sterować. Są wstanie jednej nocy aresztować tych ludzi, loże, tysiące ludzi do lasu i do doła.

  Idą razem póki im to na rękę. Neobolszewicy są zdolni do podpalenia świata, bo to ułatwi im porządki u siebie. Znowu Matuszka Rosija zagrożona, wszystkie rence nie pokład itd To co wyprawia zachód z Rosją od stulecia... jest igraniem z ogniem. Należało ich wykończyć kiedy była okazja w 1920 i podzielić na cywilizowane, małe, bezbronne państewka, a I RP rzecz jasna reaktywować aż Kijów, Smoleńsk i obecną Estonię na północy.

  Skoro zachód woli Rosję (zawsze tak było), to nasz los jest przesądzony, sprzedali nas. Na razie zarządzanie przez partie typu PO, SLD, Palikoty, PSL. Co będzie pozwolą wygrać PiSowi? Ano jak po Konstytucji III Maja, czy za sanacji. KONIEC.

  To jest matnia i jedynie powszechne uzbrojenie Narodu może coś zmienić. Takiego wariantu nie przewiduje nawet PiS, dlatego idę swoją drogą. Coś mi w PiSie nie gra, nie grało od samego początku, ale inni jeszcze gorsi, więc...

  Sojuszu trzeba szukać ze Skandynawią na pewno. Ci mają krycie z Wielkiej Brytanii, ta z USA. Taki łańcuch.
 • Zastanawiajace sa lansady B.Obamy wobec Moskwy ? !
  " Jak zauważa businessinsider.com Rosjanie, podczas pobytu w bazie Carson Fort, będą mieli dostęp do całego zgromadzonego tam uzbrojenia. Poznają tajniki amerykańskiego sprzętu i prowadzonych działań rozpoznawczych i operacyjnych."
  Usmialem sie do rozpuku z dwoch powyzszych zdan , ktore znalazly sie
  w zamieszczonym wyzej artykule ! Jako sensacje podaje sie , ze oto
  Rosjanie , poznaja tajniki amerykanskiego sprzetu ! Przeciez , kazdy
  chociaz troche trzezwo myslacy czlowiek doskonale wie , ze Rosjanie dzieki swoim spiochom umieszczonym w USA , juz od dawna ten sprzet doskonale znaja ! A swoja droga ta daleko idaca zazylosc Ameryki z Rosja dzieki Obamie , moze sie bardzo zle skonczyc dla Ameryki ! Zastanawiaja mnie tylko te lansady Obamy wobec Rosji , przyklad slynnej rozmowy
  Obamy z Miedwiediewem w Seulu ! Bardzo celnie okresli Rosje ostatnio
  republikanski kandydat na prezydenta USA Mitt Romney , twierdzac , ze
  Moskwa jest wrogiem geopolitycznym numer jeden !
 • @Marek Kajdas 22:46:53
  Tak , tak Panie Marku, wszystko fajnie ale niestety nie mozemy konstruktywnie dyskutowac z pominieciem planu Nowego Ladu Swiatowego - NWO.
  polecam - http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2012/04/21/program-swiatowej-polityki-zydowskiej/ - jako pogladowy material.

  Zgadzam se cakwicie ze pownnsmy byc uzbrojeni - niestety teraz mamy na to bardzo malo czasu - Ale nasza sila tkwi w latach doswiadczen pod roznymi okupacjami, zatem najpierw struktury konspiracyjne i opracowanie alternatywnych srodkow lacznosci... itd

  Sojusznicy - co do Skandynawi zgadzam sie, lecz stosunki z Dania moga nastreczyc nam nieco klopotu.
  Poza tym w gronie naszych sojusznikow mamy slowian - mam tu na mysli narody a nie ich rzady, ktore jak wiemy dzialaja na rzecz NWO.
 • ŻYD, LUDOBÓJCA I PEDIFIL PUTIN WĄCHA SIĘ AMERYKAŃSKIM SYJONIZMEM !!:)))
  katerina404:
  "....Syjonistyczne siły w Rosji działają wespół zespół z amerykańskimi
  siłami syjonistycznymi. ....W Rosji działa satanistyczna sekta żydowska
  Chabad Lubawicz, Izrael w rękach Rotschilda, a Rotschild uznany jest
  jako ojciec Izraela.....Putin przyjaźni się z Kissingerem-diabłem wcielonym. Prowadzą tą samą polityke antyludzką i antyboska.
  To sa skurwiele nad skurwiele. ...."
  ======================================

  No nareszcie ten ruski agent katerina404 uchylił rąbka tejemnicy

  o zbrodniczej Rassiji oraz o jej firerze żydzie, ludobójcy i pedofilu Putinie,

  który planuje rozbiór Polski i innych państw Europy Środkowej

  wspólnie z hegemonistycznymi niemcami.
 • SPOKO! KACAPY POCHLAJĄ SIĘ I NIE POOTWIERAJĄ SPADOCHRONÓW :))))))
  KOSSOBOR"
  "...Rosyjscy spadochroniarze, po raz pierwszy w historii, wezmą
  udział w ćwiczeniach wojskowych z amerykańskimi oddziałami. W przyszłym miesiącu jednostki z Rosji polecą do Kolorado - informuje businessinsider.com.
  Żołnierze obu krajów przeprowadzą ćwiczenia taktyczne, polegające na rozpoznaniu obozu terrorystów iataku na niego - poinformował rzecznik rosyjskiego ministerstwa obrony Aleksander Kurwiczerenko...."
  =========================================

  Spoko !

  Kacapy jak zwykle schlają się jak świnie i albo nie pootwierają swoich

  kacapskich konopnych spadochronów i pozabijają się :)) albo

  wezmą się za gwałcenie Amerykanek i wtedy supersprawna,

  superagresywna amerykańska piechota morska poszatkuje tę

  ruską sfołocz na mielonkę :)) , którą to po zapuszkowaniu

  odeśle ludobójcy Putinowi jako "tuszonkę" dla zgłodniałej

  kacapskiej krasnej armii :)))))
 • @Zbigniew-Grzymski 00:08:05
  "No nareszcie ten ruski agent katerina404 uchylił rąbka tejemnicy

  o zbrodniczej Rassiji oraz o jej firerze żydzie, ludobójcy i pedofilu Putinie,

  który planuje rozbiór Polski i innych państw Europy Środkowej

  wspólnie z hegemonistycznymi niemcami."

  Jak ja o tym pisałam, to Pan na księdza zorro wołał.
 • WSPÓLNE MANEWRY TO NIC NIE PRZESADZAJĄCA ZABAWA W OGLĄDANIE SIĘ :))))
  Marek Kajdas:
  "...Żeby się Ameryka nie zakiwała na śmierć swoimi grami wojennymi
  W sytuacji krytycznej to sojusz sowiecko-chińsko-niemiecki rozwali w drzazgi USA z całym NATO, ktokolwiek tam podskoczy np my dla przykładu nawet jeżeli tuski będą merdać ulegle ogonkami leżąc na grzbiecie. ..."
  ======================================

  Nie podniecaj się niezdrowo :)) Amerykanie ciągle mają najsilniejszą

  armię na świecie i największy militarny arsenał, który jest większy niż

  reszty świata razem wzięty.

  Natomiast te manewry ruskich z Chinami i USA są organizowane

  z inicjatywy panikującej przed Chinami dziadowskiej rosji, która chce

  też zrobić wrażenie na niemcach i europejczykach - i mniej politycznie

  znaczą niżby tego chciały kacapy :)))

  Amerykanie i Chińczycy chętnie przystają na te zabawy aby

  chociazby z bliska zobaczyć dziadowskiego ruskiego zapijaczonego

  sałdata :)) Poza tym, manewry te nie mają żadnej wartości

  polityczno-sojuszniczej.

  Podobnie jak manewry hitlerowsko-sowieckie a także współpraca w

  produkcji broni pancernej i lotniczej pomiędzy sowietami i

  hitlerowcami nie zapobiegły wojnie pomiędzy nimi - tak samo te

  manewry nie powstrzymają wielkich Chin w dążeniu do odzyskania

  Syberii :))))
 • Program Apollo....
  "Przepraszam PT Czytelników za może nie najbardziej adekwatne ilustracje, ale jakoś nie udało mi się znaleźć obrazka o braterstwie broni między USA i Rosją. Jeszcze..."

  Pewnie to z gatunku SF, ale kto wie... znalazłem na onecie info o utajnionych misjach Apollo, które to ciągnęły się do numeru 20. Sprawa była takiej wagi, że Amerykanie postanowili zaprosić do lotu na Księżyc ZSRR:

  "Odkrycie tej tajemniczej konstrukcji było na tyle istotne, że władze USA zdecydowały się zaprosić ZSRR do udziału w misjach Apollo i wspólnie dokonać niezbędnych badań. "

  Oto link do całości:

  http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/co-znaleziono-na-ksiezycu-tajemnica-misji-apollo-2,1,5113286,artykul.html

  Dziwne jest też info o tym, że NASA postuluje utworzenie stref bez lotów w celu ochrony obszarów gdzie pierwszy raz lądowali ludzie... dziwne jak dla mnie.

  Może tu już wcale nie chodzi o NWO.

  Serdeczności
 • @Zbigniew-Grzymski 00:44:13
  "Poza tym, manewry te nie mają żadnej wartości

  polityczno-sojuszniczej. "

  Zgadzam się z tym, że nie mają na dłuższą metę, ale nigdy nie wiadomo co będzie po drodze - bo że te ćwiczenia to także pewien efekt "resetu" to raczej pewne - ciekawe co wydarzy się jeszcze, bo "katastrofa" w Smoleńsku to jakby wstęp do nowego okresu...
  Ale się narobiło.

  Ukłony
 • @Jasiek 00:46:20
  Jasiek zobaczysz, że chodzi o NWO. Putin i oligarchowie rosyjscy siedzą w łapskach bankierów zachodnich i Ci ostatni jawnie o tym mówią. Putin jest taka sama marionetką systemu, jak politycy w Polsce.

  Żydzi rosyjscy mówią, że jeszcze nikt nie zrobił dla nich tak dużo jak Putin, a Putin myśli sobie, ze bedzie wielkim Panem jako władca Euroazji, tylko nie zdaje sobie sprawy, że w każdej chwili może się stać dla nich niewygodny, albo już nie potrzebny. Jak już przejdą przez kolejne etapy centralizacji władzy, to potem te obszary na jakie obecnie podzielili świat będą nieaktualne, bo będzie jeden rząd i bardzo wąska grupa na szczycie.

  I tam nie będzie miejsca dla takich konusikow jak Tuskie, Komorowskie, czy Putiny, czy inne pożyteczne idioty.
 • @Katerina404 01:13:46
  'bo będzie jeden rząd i bardzo wąska grupa na szczycie."

  Ja wszystko rozumiem, tylko powodu jakoś nie widzę - widzę co się dzieje, jak polszewickie łgarstwo ogarnia cały świat, jak usrael prze do podbojów, jak sieje się propagandę. Ale wszystko, żeby stworzyć jeden rząd? Po co? na co komu taka władza? Takie wytłumaczenie jest rzeczywiście najprostsze, ale ja się jakoś nie mogę pogodzić z tym, że ktoś może być tak po-mylony, żeby robić takie rzeczy.

  Pozdrawiam
 • Dzięki ci Panie Boże, że nas kurwy wysprzedały natenczas i nie mamy
  wojska, ani rakiet, ani złota, ani nic co warto byłoby obsikać i że nikt nas już nie szanuje, że straciliśmy dobre imię i nikt nie będzie nas wciagał w sojusze by się naszym poparciem chwalić przed innymi.
 • JANKESI NIE ZAWAHAJA SIE NAS SPRZEDAC
  Sprzedadza nas, jesli uznaja, ze jest to w ich interesie. Czy tak nie uczynili w Jalcie?

  Mowi sie, ze Wielka Brytania kieruje sie zasada, ze nie ma przyjaciol, tylko interesy, ale wydaje sie, ze jankesi kieruja sie ta zasada w sposob skrajny. Dzisiejszy przyjaciel moze jutro byc przez nich najechany, wbity w ziemie, i zakatrupiony. I na odwrot, dzisiejszy wrog moze jutro zostac przez nich uznany za przyjaciela.

  Obawiam sie, ze bedziemy musieli radzic sobie bez nich.

  I mam takie irracjonalne przeczucie, taki "hunch," ze jakos sobie poradzimy. Bylebysmy sie zjednoczyli.
 • Obama sprzedał Polskę Rosji 17. września 2009.
  Jewreje którzy go sponsorują doradzili mu tą datę żeby Ruski zrozumiał że ma wolną rękę.
  Ruski zrozumiał prawidłowo no i wydarzyła się "Katastrofa".

  Polacy nie powinni się ogladac ani na Rosję ani na USA, tylko robić swoje i zacieśniać układy z tymi którzy jadą z nami na jednym wózku w Środkowej Europie.

  A wszystkim agentom ruskim, szwabskim i USraelskim kij w czapkę.
 • @Ptasznik z Trotylu 08:35:57
  Tak, wyglada na to, ze powinnismy robic to, co mowisz. Zarazem gdyby bylo dla nas naprawde korzystne, zeby popieral nas takze ktos spoza Srodkowej Europy, to powinnismy byc na to otwarci. Ale na razie najwazniejsza sprawa: uporzadkowac dom w srodku, zjednoczyc narod. Pierwszy krok w tym kierunku - totalna wolnosc wypowiedzi, dla wszystkich Polakow, nie tylko dla wybranych w Polsce, nie tylko dla lisow i muchnikow, zniesienie jakichkolwiek sankcji prawnych za wypowiedzi.
 • @Circ 03:20:36
  "nie mamy wojska, ani rakiet, ani złota, ani nic co warto byłoby obsikać"

  Jeszcze nie jest tak "źle" jak Pani pisze - jeszcze polskie f-16 będą mogły bombardować Iran, jeszcze musimy uregulować "roszczenia" na 65 mld dolarów, jeszcze nie wiemy co ustaliły tuskie w Jerozolimie, jeszcze nam zabiorą wszystkie złoża wszystkiego, wcisną stare reaktory, a na koniec zawsze mogą zrobić z nas... mydło np. typu "leming"

  Jeszcze tyle przed nami ;-//// dlatego pozwolę się nie zgodzić z Pani stwierdzeniem o obsikiwaniu.

  Ukłony
 • @Andrzej22 09:42:52
  Ani nie był młody, ani nie był taki wykształcony... a powiedział:

  "A z tymi emeryturami to nie do końca jest tak, że wszyscy nie chcą dłużej pracować, bo moja żona zna AKURAT pana kierownika, który by chętnie przychodził do pracy jak najdłużej"

  To o moim po-dręcznym lemingu... Jejciu, ci ludzie mają g... zamiast mózgu i chlapią nim naokoło.

  A ponieważ jest starszy to uważa, że może innym przerywać jak mówią. O jak pięknie ;-/
 • @Marky 09:32:54
  "Pierwszy krok w tym kierunku - totalna wolnosc wypowiedzi, dla wszystkich Polakow, nie tylko dla wybranych w Polsce, nie tylko dla lisow i muchnikow, zniesienie jakichkolwiek sankcji prawnych za wypowiedzi."

  Zgadzam się - trzeba wspierać Trwam, chociaż ja osobiście zwątpiłem, gdy powiedzieli na antenie, że WTC to sprawa terrorystów... ale niech tam, zawsze to wtedy więcej szabel przeciw po-lszewii.

  Serdeczności
 • @Ptasznik z Trotylu 08:35:57
  Herr Von Trottyl? ;-)))))

  "Obama sprzedał Polskę Rosji 17. września 2009."

  To się nazywa interes! Ile to razy można sprzedawać jedno i to samo... :-(

  Może kiedyś my sprzedamy ich...
 • @Jasiek 10:52:17
  Nie bojmy sie nawet najglupszych wypowiedzi. Niech nawet najglupsi, najbardziej zlosliwi, najmniej znaczacy (nie mam tu, bron Boze, na mysli Trwam - popieram ich), maja totalna wolnosc wypowiedzi. To z pluralizmu opinii rodzi sie prawda, ona, jak mowi Milton, hartuje sie w ogniu klamstw. Im wiekszy pluralizm wypowiedzi, tym lepiej.

  Rowniez serdecznosci.
  :)
 • @Jasiek 10:54:08
  RE: Może kiedyś my sprzedamy ich...

  --- Kiedys tak moze naprawde byc. Jak mowia Anglicy, what goes around comes around, czyli cokolwiek robisz innym, wraca do ciebie. A Chinczycy mowia: jesli masz dosc cierpliwosci, zobaczysz w koncu trupy swoich wrogow plynace w dol rzeki.
  :)
 • @Marky 11:14:37
  "A Chinczycy mowia: jesli masz dosc cierpliwosci, zobaczysz w koncu trupy swoich wrogow plynace w dol rzeki."

  No tak, tylko trzeba spełnić pewien warunek - żeby widzieć trzeba być przy życiu... ot, "drobnostka".

  Ale nie żebym smucił. Jeno rzeki szkoda.
 • @Zbigniew-Grzymski 00:44:13
  Zgadzam się, Rosja gra na dwa fronty, ale w końcu zacznie się rozpierducha globalna i wszystko się może zdarzyć. Każdy układ jest prawdopodobny, bo mocarze nie maja poczucia Honoru jak polscy masoni kosztem Narodu Polskiego, naszej przyszłości. Kiedy ratuje się skórę...

  Z Japonii wycofywane są wojska USA. Po co? Może żeby im dać swobody więcej i zgodę na pozamiatanie Korei Północnej? I teraz... szkolenie wojsk specjalnych sowietów i jankesów.... czyli ataki na wybrane cele typu elektrownie atomowej, zakłady zbrojeniowe, wyrzutnie rakiet, składy, bazy. Nasz GROM też walczył z "irackimi terrorystami". Później działania jednostek specjalnych bardziej utajniano, o Afganistanie raczej cisza, nic się nie działo przez tyle lat?

  Trwa zwodzenie, a celów startowych jest kilka. Wszyscy sądzili że Iran, teraz że Syria, a może tak Korea Północna najbardziej groźna? Iran łatwo rozwalą od środka wzmacniając tzw opozycję. Tyle że to potrwa.

  Korea Północna (także Syria, Iran) byłaby przełomem geopolitycznym, oczywiście gdyby wrogie sobie mocarstwa zrobiły sobie tam wspólną wycieczkę i ćwiczenia bojowe. Nie ma jak współpraca i walka o pokój, demokrację, prawa zwierząt, niekiedy nawet ludzi, głównie homo.

  Wojna chyba już w tym roku, ale pytanie czy latem, czy dopiero w grudniu po południu wg podanej daty znanej całej ludzkości, czy mniej więcej wtedy, jednak z zaskoczenia. Ludzi zaskoczy przyspieszenie i opóźnienie.
 • @Zbigniew-Grzymski 00:44:13
  Dlaczego niezwyciężona armia USA nie bardzo sobie radzi z paroma tysiącami talibów, bojowników w Afganistanie? Dobrze im idzie tylko z armiami typu Irak, ale już w rozprężeniu jak w 2003. To była dla nich łatwizna, podobnie jak wcześniej rozproszenie regularnych jednostek talibów w Afganistanie z użyciem tzw pożytecznych idiotów miejscowego Sojuszu Północnego.

  Z Chinami by im tak ładnie nie poszło. Mam wrażenie że z Iranem też nie będzie lekko, nawet z Syrią, ale to zadanie spadnie na NATO europejskie, głównie na Francję.

  Ciągle się łączy Chiny z Syberią. Moim zdaniem oni zawładną z czasem całą Azją, a Syberia to wielki drobiazg. Zdobywają ją handlem, produkcją, demografią, po co wojna. W końcu się sami odłączą, najpierw autonomia. Nie przewiduję za naszego życia wojny Chin z Rosją. Będą wojny, ale inne.
 • @Marek Kajdas 16:27:40
  1984, klasyka.
 • @katerina404 18:12:43
  "uważają, że "bydło", czyli Wy drodzy blogerzy nie wie jak żyć, nic nie potrafi i nie mysli"

  Ile w tym jest prawdy?
 • @katerina404 21:15:06
  "Psychiatria to wymyślona przez te kreatury dziedzina medycyny na potrzeby robienia z ludzi inteligentnych i wrażliwych idiotów w imię prawa i dla przemycania lekow made in IG FARBEN, czyli zbrodniczego przemysłu farmakologicznego."

  Nie, psychicznie chorzy istnieją naprawdę - widziałem.
 • @Marek Kajdas 22:30:54
  Tak, Bóg sobie z nimi poradzi :)))
 • @Marek Kajdas 22:46:53
  "Ano jak po Konstytucji III Maja, czy za sanacji. KONIEC.

  To jest matnia i jedynie powszechne uzbrojenie Narodu może coś zmienić. Takiego wariantu nie przewiduje nawet PiS, dlatego idę swoją drogą. Coś mi w PiSie nie gra, nie grało od samego początku, ale inni jeszcze gorsi, więc... "

  Tak.

  Więc co?
 • @Ptasznik z Trotylu 08:35:57
  "Polacy nie powinni się ogladac ani na Rosję ani na USA, tylko robić swoje"

  Zdecydowanie - tylko swoje !
 • @Jasiek 10:54:08
  "Może kiedyś my sprzedamy ich..."

  Jak????
 • @Marek Kajdas 12:55:08
  "Trwa zwodzenie"

  Przejadą się ... mam nadzieję.
 • Powszechne uzbrojenie narodu + regularne szkolenie
  Tak jak w Szwajcarii, inaczej byle menda z bezpieką w tle będzie Polakom robić kupę na głowę po wiek wieków.

  Kiedy Szwajcarzy w XV. wieku ogłosili niezależność , najpotężniejsze imperium Europy - Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemeckiego wysłało na nich swoją armię.
  Po kilku krwawych łaźniach jakie sprawili szwajcarscy chłopi ciężkiej kawalerii cesarskiej, Imperium skuliło ogonek pod siebie i zrobiło się grzeczne i układne.
 • @circ 03:20:36
  No tak, no tak...

  Ale, Circ, mamy jeszcze ziemię z niezłym klimatem i bez rozwścieczonych Arabów dookoła..........................

  :(((
 • @Ptasznik z Trotylu 08:35:57
  "A wszystkim agentom ruskim, szwabskim i USraelskim kij w czapkę."

  Łatwo powiedzieć, ale to niczego nie załatwia.
  Polaków ma być docelowo 16 milionów /Klub Rzymski, lata 60te.../. Rozumiem, że do obsługi eskimosów???
 • @Jasiek 10:36:32
  No Jaśku! Ty to siejesz optymizm!!! :)
 • @Jasiek 10:52:17
  Parę rzeczy powiedzieli na tej antenie.... Fakt. Ale masz rację, mimo tego - trzeba ich wspierać!!! A potem się zobaczy ;))) Jeżeli jakieś "potem" jeszcze będzie.
 • @Marky 11:14:37
  No, cierpliwość to my mamy wprost nieludzką. Jeno życie krótkie...
  Ach, usiadłabym se nad rzeką i popatrzyła....................................
 • @Marek Kajdas 13:01:38
  Syberia jest kolonizowana przez Chińczyków codziennie. Umknęła mi liczba Chinoli przekraczających codziennie granicę, ale jest to liczba szokująca. A Rosja demograficznie się zwija i to mocno.
 • @circ 03:20:36
  Dzięki ci Panie Boże, że nas kurwy wysprzedały natenczas i nie mamy.

  >> Bóg i 'kurwy' w jedym zdaniu, na jednym oddechu ?.. powalasz.
 • @Ptasznik z Trotylu 17:45:43
  Niedawno rozmawiałam z bywałym w tamtych rejonach, zaprzyjaźnionym księdzem. Mówił o demokracji helweckiej. Tak, odpowiedziałam, demokracja na poziomie LOKALNYM jest OK. Jednak nawet tak "mała" /bo lokalna/ demokracja może działać dobrze, bowiem każdy ma tam giwerę w chałupie oraz jest przeszkolony. Ksiądz zrobił ogromne oczy co do tych giwer /o których wiedział, ale nie łączył tych faktów: skuteczna demokracja + broń u obywateli/. Jednak szłam w zaparte i w końcu, chyba, zaczął przychylniej patrzeć na moje stanowisko. Mam nadzieję. Bo to mądry ksiądz.
 • @Szanowna Autorko:))
  Bardzo znamienna informacja.
  Czyżby tak jak podczas II W.Ś. nastąpił strategiczny sojusz (sojuz) sił bratnich armii?????

  Sądzę, że ta sytuacja wpisuje się w "reset" i jego konsekwencje z 10.04.10r.

  Pozdrawiam:))))
 • @AdNovum 19:35:43
  To chyba idzie głębiej, nie tylko na poziomie armii i armijnych sojuszy... Tak, sądzę, że to jakiś strategiczny sojusz, a nie taktyczny.

  :)
 • @KOSSOBOR 19:07:04
  "mamy jeszcze ziemię z niezłym klimatem i bez rozwścieczonych Arabów dookoła.........................."

  Ale Szanowna Pani raczyła zapomnieć o ruskich i pruskich.... ot, drobnostka - tu też "nieraz" może być ciepło ;-/

  Kłaniam się
 • @KOSSOBOR 19:11:51
  "No Jaśku! Ty to siejesz optymizm!!! :)"

  Pewnie dlatego, że ostatnio zostałem blogerem :-)))
 • @AdNovum 19:35:43
  "Czyżby tak jak podczas II W.Ś. nastąpił strategiczny sojusz (sojuz) sił bratnich armii?????"

  No tak, tylko kto jest przeciwnikiem tego strategicznego sojuszu? Wtedy to były hitlerowskie niemcy. A teraz? Mają jakiegoś wspólnego wroga? Jeśli już to stawiałbym na Chiny, a tu akurat premier Chin przyjechał odwiedzić donka.... ale się narobiło.

  Pozdrawiam
 • @Marek Kajdas 13:01:38
  Marek Kajdas:
  "..Dlaczego niezwyciężona armia USA nie bardzo sobie radzi z paroma tysiącami talibów, bojowników w Afganistanie? .."
  ====================================

  Wbrew pozorom odpowiedź jest prosta :)

  USA nie angażuje w Afganistanie nawet jednego promila ze swojego

  arsenału wojskowego (nie mówię o kosztach) - a to na skutek

  potężnych sił politycznych w samy Stanach, które z bardzo różnych

  powodów są przeciwne amerykańskiej interwencji w Afganistanie.

  Na dobrą sprawę Amerykanie już sami nie wiedzą po co tam są.

  Obama to przykład nieudolnego stratega i dyletanta politycznego

  jakiego USA nie miały od czasów Cartera.
 • @Marek Kajdas 12:55:08
  "Z Japonii wycofywane są wojska USA. Po co?"

  Dla mnie to też jest dziwne - czytałem kiedyś "Wielką Szachownicę" Brzezińskiego -pisał, że w interesie USA jest mieć przyczółki wokół Eurazji, żeby nie pozbywać się wpływu na najważniejszy kontynent na świecie. Chyba, że jest coś ważniejszego niż taki wpływ. Może to być np sojusz z Rosją przeciw Chinom, które są w perspektywie stworzyć realne zagrożenie militarne dla Rosji i Chin (raczej już są) No to siup "reset": USA out z przyczółków (Japonia, Niemcy, "niet" dla tarczy antyrakietowej itp.) Tylko co ruskie dały w zamian za takie strategiczne ustępstwa. Wolną rękę w Libii, Syrii, Iranie? Przecież i tak raczej nie mogliby nic zrobić.

  A drugi wątek to tsunami i Fukishima - wyczytałem właśnie na NE, że Japonia zgodziła się potajemnie wzbogacić uran dla Iranu - USA się sprężyły, skoordynowały podwodne wybuchy jądrowe tak, żeby fala była wysoka i wycofały wojska pozbawiając Japonię "żywej tarczy" jakoś tam zabezpieczającej i przed ruskimi i chińskimi zapędami.
  O tym, że coś jest nie tak ma świadczyć to, że zdaniem niektórych zniszczenia są bardziej wywołane przez wodę z tsunami a nie przez wstrząsy sejsmiczne - jakby nie patrzeć bardzo silne, więc dziwne jest to, że budynki tak mało uszkodzone.

  Ukłony
 • @Marek Kajdas 13:01:38
  Marek Kajdas:
  ".....Ciągle się łączy Chiny z Syberią. Moim zdaniem oni zawładną z
  czasem całą Azją, a Syberia to wielki drobiazg. Zdobywają ją handlem,
  produkcją, demografią, po co wojna. W końcu się sami odłączą, najpierw
  autonomia. Nie przewiduję za naszego życia wojny Chin z Rosją. Będą
  wojny, ale inne....."
  =======================================

  Syberia to nie tylko ok. 12 mln km kwadr., niezmierzone bogactwa

  naturalne, lasy i potężne rzeki ale też dostęp do Oceanu Lodowatego,

  który wkrótce będzie podzielony pomiędzy "państwa arktyczne"

  a to ze względu m.in. na gigantyczne, podwodne pokłady ropy

  oraz rosnące geostrategiczne znaczenie.

  Chińczycy stosują skuteczną metodę przejmowania Syberii poprzez

  masowe zasiedlanie tam swojej ludności. Z pewnością prędzej niż się

  światu wydaje osiedleni na Syberii Chińczycy zarządają dla siebie praw

  autonomicznych. Wtedy dojdzie do pierwszych napięć na linii

  Rosja-Chiny i w zależności od stosunku ich sił militarnych oraz

  sytuacji geo-politycznej Rosja będzie stopniowo i długo pękać albo

  być może i gwałtownie będzie zmuszona oddać część lub całą Syberię.

  Jedno jest pewne - Rosja nie użyje ani taktycznej ani strategicznej

  broni atomowej bo to byłaby dla niej samozagłada, zwłaszcza, że już

  wtedy technologicznie wiodące w świecie Chiny będą prawdopodobnie

  dysponowały kosmiczną, laserową bronią niszczącą rakiety w chwili

  ich startu.
 • @Jasiek 22:55:06
  Ooo!!! :)))

  Witojcie zaś w naszy skromny chałupie!!!
 • @KOSSOBOR 00:18:11
  A mi się widzi, że gmach jest świetny :-) Dziękuję :-)
 • @Jasiek 00:28:32
  A tam,świetny! Na WSI stoi... Ale co tam, dobre i to ;)
 • ROSJA TO DZIADOSTWO, KTÓRE SIĘ WKRÓTCE ROZPADNIE !
  Marek Kajdas:
  "@Zbigniew-Grzymski 00:44:13
  Zgadzam się, Rosja gra na dwa fronty, ale w końcu zacznie się
  rozpierducha globalna i wszystko się może zdarzyć. Każdy układ
  jest prawdopodobny, bo mocarze nie maja poczucia Honoru jak
  polscy masoni kosztem Narodu Polskiego, naszej przyszłości.
  Kiedy ratuje się skórę..."
  ====================================

  "Polscy masoni" to agentura Rosji !

  "rozpierducha globalna" może sie wydarzyć i wtedy zmiecione

  zostaną z pomocą taktycznej broni atomowej "narody-lemingi"

  nie posiadające żadnej "zdolności do skutecznej riposty"

  takie właśnie jak naród polski spauperyzowany przez

  folksdojcza tuska i debila ruska :(

  Ale co do mocarzy to rosja jest tylko pseudo-mocarzem :)


  Ostateczne "rozczłonkowanie" Rosji nastąpi szybciej niż się

  tego wielu spodziewa. Zresztą nie tak dawno miała już miejsce

  pierwsza potężna rozwałka nadętej, dziadowskiej rosji - która tylko

  dzięki przestarzałej broni atomowej czuje się jeszcze mocarstwem -

  Odpadła Ukraina, odpadły republiki bałtyckie, republiki zakaukazkie,

  Mołdawia, Białoruś, Kazachstan i inne republiki Azji Śodkowej

  no i podległe państwa tzw. Bloku Wschodniego jak Polska, NRD,

  Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Bułgaria itd.

  Z około 350-milionowego rosyjskiego bloku pozostało niespełna

  120 milionów wychudzonych rusków kombinujących jak tu przeżyć !:)

  Potęga rosji sowieckiej zbudowana była na bardzo kruchych

  podstawach:

  1) na prezencie politycznym i gospodarczym od inwalidy

  umysłowego Ruzwelta, który uratował zdychającą z głodu Rosję

  (patrz książki Andersa) ogromnymi dostawami sprzętu i żywności

  (na 10 miliardów ówczesnych dolarów!) przed hitlerem aby użyć

  sowietów do demontażu znienawidzonego przez siebie Imperium

  Brytyjskiego,

  2) na permanentnej kradzieży przez rosję nowoczesnej, zachodniej

  technologii nuklearnej i innej,

  3) na niewydolnej "socjalistycznej" gospodarce wojennej zarządzanej

  według antyrynkowych urojeń żyda Marksa oraz opartej na

  niewolniczej pracy dziesiątków milionów ludzi w gułagach (wszystkie

  "wielkie budowle socjalizmu" tak zbudowano)


  Proces ostatecznego rozpadu Rosji już wkrótce spowodują:

  1) rewolucja energetyczna, która odetnie jej jedyne źródło dewiz,

  2) rewolucja technologiczna w Chinach, które tak jak kiedyś Japonia

  z masowego producenta staną się wiodącym w świecie krajem myśli

  technicznej i pierwszą potęgą militarną,

  3) depopulacyjna i cywilizacyjna zapaść Rosji, i wreszcie

  4) trwające już obecnie masowe osadnictwo dziesiątków milionów

  Chińczyków na Syberii.

  Rosja stanie się tym czym jest już de facto od dawna - bezsyberyjnym

  krajem 3-ciego świata i dodatkowo politycznym klientem-satelitą Chiń.
 • @KOSSOBOR 00:32:00
  Na WSI... ? Tu też wsioki maczały paluchy Pani zdaniem? :-(
 • @Zbigniew-Grzymski 00:50:28
  "Rosja stanie się tym czym jest już de facto od dawna - bezsyberyjnym

  krajem 3-ciego świata"

  Jak patrzyłem na wyniki wyborów prezydenckich, gdzie suma głosów prezentowanych na pewnej planszy wynosiła ponad 140%, jak widziałem putina a to polującego na wieloryby, a strzelającego na strzelnicy, w bolidzie F1 itp to nawet nie wiedziałem jak to nazwać...

  Ale tak sobie myślę, że ten pierwszy świat wcale nie lepszy - fałsz, obłuda, zgnuśnienie, interesiki, kupczenie wolnością innych, walka z religią, międzynarodowe uprawianie bolszewizmu... jej, ciężko być optymistą.
 • @KOSSOBOR 19:16:30
  To dobrze, ze my, Polacy, cierpliwosc mamy nadludzka. Cierpliwosc to najpotezniejsza bron. I ludzie cierpliwi, nie wpadajacy w gniew, sa szanowani przez wszystkich.
  Chcialoby sie, zeby juz teraz byla wolna, bezpieczna,potezna i zasobna Polska. Jednak taka Polska nie wydaje sie jeszcze mozliwa. Ale Ona bedzie napewno, bo ogromna wiekszosc z nas jej chce, wlaczajac niektorych z tych, ktorzy w urojeniowym stanie umyslu szydza z polskiego patriotyzmu. Zatem trzeba probowac byc cierpliwym do samego konca, i podejmowac kazde pozytywne dzialanie jakie jest sie w stanie podjac. Niekiedy moze to byc male, drobne, na pozor niewazne dzialanie, ale mimo to podejmujmy je.
  Wydaje sie, ze my, Polacy, nadal przechodzimy nasz ziemski czysciec, ale wydaje sie on bardzo bliski konca.
 • @Jasiek 23:04:26
  ".....tylko kto jest przeciwnikiem tego strategicznego sojuszu?"- społeczeństwo !!!!!!!

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 06:28:14
  Jeżeli społeczeństwo jest wrogiem, to władza jest jak nowotwór.
 • @Jasiek 08:47:37
  Niestety - T A K ! ! ! ! !
  Czy władza Panu nie nakazuje pracować jak niewolnikowi niemalże do samej śmierci?
  Czy tak postępuje władza mianująca się demokratyczną?
  Proszę zwrócić uwagę na fakt, że pieniądze z ZUS ciągle gdzieś ulatniają się.
  Co się z tymi pieniędzmi dzieje?
  Ano idą na wysokie apanaże braci sędziowskiej, prokuratorskiej, politycznej kamaryli i mundurowych pachołków reżymu.
  Społeczeństwo ma w tym wypadku tylko jedno zadanie- zarobić na tych pasożytów a następnie wziąć mordę w kubeł.

  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 01:14:26
  Oj, Jaśku... :) Toż wszystkie ptaszki o tym ćwierkają od dawna. Na czele ze Ściosobączkami.
  Inicjatywą oddolną, czystą w Polsce może być budka z warzywami jedynie.
 • @Marky 02:18:36
  Ja nie wiem...
 • @KOSSOBOR 22:27:41
  "Oj, Jaśku... :) Toż wszystkie ptaszki o tym ćwierkają od dawna."

  Ćwierkanie nie dowodzi prawdy... ale Grzegorz Rossa już nie pisze postów.

  Co radzi Pani robić?
 • @Jasiek 00:51:12
  Sama jestem ciekawa - i to bardzo - co dzieje się z Rossą!!!

  Jaśku, wiemy tu o tym, o czym wróble ćwierkają... I - jak widzisz - jest tu parę zacnych osób. Jakby to ująć... hm... Przyjęliśmy to z tzw. dobrodziejstwem inwentarza. :) Cóż robić...???

  Metoda Stanisława Michalkiewicza: albo zabić - czego nie możemy, albo przekonać - co usiłujemy robić. Co wcale nie musi skończyć się sukcesem...
 • @KOSSOBOR 02:18:34
  "Co wcale nie musi skończyć się sukcesem..."

  Dobrze, że Pani wspomniała Stanisława Michalkiewicza - w jednym z wywiadów powiedział, że aby dwa nie chcące współdziałać elementy zaczęły razem coś robić to potrzebny jest... katalizator :-) Powiedział, że może być nim... kryzys. Myślę podobnie - jeżeli jakieś "siły wyższe" liczą na to że się ustawią bo ktoś im zapłaci i odwdzięczy za zdradę to mogą się grubo pomylić - poletko do podziału skurczy się tak bardzo, że będą musieli zacząć eliminować samych siebie, zwłaszcza gdy rozkaz jak na ironię przyjdzie drogą służbową.... ;-/ ciekawe kiedy się zorientują o co biega.

  Ciekawe jaką "razwiedczyki" mają opinię u pruskich i ruskich. Dobrą? ;-/
 • @Jasiek 11:53:22
  Nigdy nie mieli dobrej... "Jedną ręka Polaczkom dawać sakiewkę, a druga prać po mordzie" - jak się mniej więcej wyraził jeden Ruski w XVIII wieku... Natomiast tych, których szanują - mordują...

  Sami - to oni i tak się wyrzynają. Ale to nie nasz biznes. Sobie tylko patrzymy...
 • @KOSSOBOR 12:42:49
  Ale musi być im "dziwnie"

  Najpierw było "bycie członkiem" układu warszawskiego, potem NATO, część się pewnie zdążyła "przewerbować" i zostać "po-zytywnie" zweryfikowana a tu taka "siurpryza"! Wspólne manewry :-) Ciekawe jak statystyczny "razwiedczyk" sobie to tłumaczy..... Może już szuka nowego zleceniodawcy...
 • @Jasiek 13:32:47
  "Może już szuka nowego zleceniodawcy..."

  Ostatnio bawił w Polsce premier Chin - być może to jest jakaś wskazówka... Teraz to dopiero będzie " 合作 " (współpraca) ;-)

  Ciekawe czy poklepał donka?
 • 友谊和合作的精神
  Tytuł komentarza oznacza "duch przyjaźni i współpracy" - to do opisania nowo nawiązanych przez donka w imieniu mocodawców "stosunków" z Chinami...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej